Головна > План роботи районної ради

План роботи Канівської районної ради на I півріччя 2016 року

П Л А Н

роботи Канівської районної ради на  І півріччя 2016 року.

І. Розглянути на сесіях:

БЕРЕЗЕНЬ

1. Звіт районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку району за 2015 рік.

2. Звіт районної державної адміністрації про виконання районного бюджету за 2015 рік.

3. Звіт про фінансово – господарську діяльність комунальних підприємств та установ Канівської районної ради за 2015 рік.

4. Про хід виконання пункту 3 рішення Канівської районної ради від 29.02.2012 №13-7/VI «Про погодження клопотання ПрАТ «Миронівська птахофабрика» для отримання спеціального дозволу на користування надрами Ліплявського та Степанецько-Козарівського родовищ підземних вод з метою       видобування корисних копалин.

4. Про хід виконання підвищення рівня безпеки дорожнього руху на території Канівського району на       період до 2016 року, затвердженої рішенням районної ради від 11.09.2013  № 25-12/VІ.

ТРАВЕНЬ

1.Звіт районної державної адміністрації про виконання програми економічного і соціального розвитку району за І квартал 2015 року.

2. Про хід виконання Районної комплексної Програми «Розвитку фізичної культури та спорту в Канівському районі на 2014-2016 роки», затвердженої рішенням районної ради від 18.12.2013 №26-10/VІ.

3. Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей та учнівської молоді у літній  період 2016 року.

4. Про хід виконання Програми розвитку туризму в Канівському районі на 2013-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від  15.06.2013  № 22-15/VІ.

ІІ. Розглянути на засіданнях президії районної ради:
 СІЧЕНЬ
  1. Про стан надання соціальної послуги «Стаціонарний догляд підопічним стаціонарного відділення с. Степанці територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг Канівського району).
  2. Про перспективи розвитку галузі освіти в Канівському районі.

ЛЮТИЙ

1. Про соціальний захист учасників АТО та членів їх сімей.
  2. Про ефективність використання  комунального майна районної ради, що    перебуває в оперативному управлінні  відділу культури Канівської райдержадміністрації
 БЕРЕЗЕНЬ
  1. Про стан виконання завдань соціально – правового захисту дітей району службою у справах дітей районної державної адміністрації.
  2. Про забезпечення послугами пасажирських перевезень пільгових категорій населення Канівського району.

КВІТЕНЬ

1. Про ефективність використання  комунального майна районної ради, що    перебуває в оперативному управлінні ЦРЛ та КЗ «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» та передається в  оренду  фізичним  та  юридичним  особам.
  2. Про забезпечення соціального захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни та дітей війни.

ТРАВЕНЬ

1. Про організацію невідкладних заходів щодо запобігання виникнення  надзвичайних ситуацій та  нещасних випадків  на водних об’єктах району.
  2. Організація громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру.

ЧЕРВЕНЬ

1. Про організацію харчування дітей в літніх оздоровчих та відпочинкових дитячих закладах.
  2. Про вплив на навколишнє природне середовище промислових підприємств Канівського району

ІІІ. Підготовка та проведення засідань постійних комісій  районної ради.

3.1.  Розгляд питань згідно їх планів роботи.

3.2. Рекомендувати проведення виїзних засідань постійних комісій районної ради.

3.3. Запропонувати проведення слухань в постійних комісіях районної ради з питань соціально – економічного розвитку району, з питань наповнення бюджету, з питань освіти, охорони здоров’я, соціального забезпечення ветеранів війни, ветеранів АТО та їх сімей.

ІV. Сприяння депутатам ради у здійсненні ними своїх повноважень,  взаємодії  з  місцевими  радами,  надання методичної  та  практичної  допомоги

4.1. Організація навчання працівників органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів місцевого самоврядування (за окремим планом).

4.2. Надання практичної і методичної допомоги  депутатам  районної ради, постійним комісіям, сільським радам у виконанні ними своїх повноважень.

4.3. Ознайомлення депутатів  районної  ради, голів, секретарів та  спеціалістів  сільських рад зі змінами  в законодавстві.

4.4. Участь у роботі сесій та засідань виконавчих  комітетів  сільських рад.

4.5. Проведення виїздних прийомів громадян (за окремим графіком).

4.6. Публікація матеріалів

V. Участь у заходах з нагоди відзначення державних, професійних свят та пам’ятних дат   (за окремим планом).

VІ. Звіти:

6.1. Звіт про виконання районного бюджету (по підсумках року);

6.2. Звіт про виконання показників програми соціально – економічного розвитку району (щоквартально);

6.2.Звіт голови Канівської районної державної адміністрації та його заступників (згідно пропозицій);

6.3. Звіти депутатів районної ради перед виборцями.

5 червня 2013

Повернутись до розділу План роботи районної ради