Головна > План роботи районної ради

роботи Канівської районної ради на ІІ півріччя 2016 року

І. Розглянути на сесіях:

ВЕРЕСЕНЬ

1. Звіт районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку району за І півріччя 2016 року.

2. Про стан підготовки закладів соціальної сфери району до осінньо-зимового періоду 2016-2017 років.

3. Про стан виконання Районної програми реалізації Конвенції ООН про права дитини та соціально-правового захисту дітей району на період до 2016 року.

4. Про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей району влітку 2016 року.

5.Про режим роботи комунального підприємства «Лікарняна аптека Канівського  району»

ГРУДЕНЬ

1. Звіт районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку району за 9 місяців 2016 року.

2. Про виконання Програми відзначення  в районі державних та професійних  свят України, традиційних свят, ювілеїв та Всеукраїнських заходів на 2016 рік.

3. Про виконання комплексної Програми профілактики злочинності на території Канівського району на 2016-2020 роки.

4. Про виконання районної програми зайнятості населення на період до 2017 року.

ІІ. Розглянути на засіданнях президії районної ради:

ЛИПЕНЬ

1. Про виконання програми трудовий архів Канівського району на 2016-2020 роки.

2.  Про виконання районної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року.

СЕРПЕНЬ

1. Про ефективність використання  комунального майна районної ради, що перебуває в оперативному управлінні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Канівського району та передається в  оренду  фізичним  та  юридичним  особам.

2.Про стан підготовки закладів освіти до нового навчального 2016-2017 року.

ВЕРЕСЕНЬ

1. Про виконання районної комплексної програми підтримки молоді на 2013-2017 роки.

2. Про стан підготовки та перспективи утримання доріг в Канівському районі в зимовий період.

ЖОВТЕНЬ

1.Про виконання плану проведення профілактичних щеплень за 9 місяців 2016 року.

2. Про діяльність Центру надання адміністративних послуг в Канівському районі.

ЛИСТОПАД

1. Про розвиток національно-патріотичного виховання молоді в районі.

2. Про виконання районної комплексної програми  «Турбота»  на 2014-2020 роки.

ГРУДЕНЬ

1. Про розвиток фізичної культури і спорту в районі.

2. Про стан виконання районної програми із забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2016-2018 роки.

ІІІ. Підготовка та проведення засідань постійних комісій  районної ради.

Розгляд питань згідно їх планів роботи.

ІV. Сприяння депутатам ради у здійсненні ними своїх повноважень,  взаємодії  з  місцевими  радами,  надання методичної  та  практичної  допомоги

4.1. Організація навчання працівників органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів місцевого самоврядування (за окремим планом).

4.2. Надання практичної і методичної допомоги  депутатам  районної ради, постійним комісіям, сільським радам у виконанні ними своїх повноважень.

4.3. Ознайомлення депутатів  районної  ради, голів, секретарів та  спеціалістів  сільських рад зі змінами  в законодавстві.

4.4. Участь у роботі сесій та засідань виконавчих  комітетів  сільських рад.

4.5. Проведення виїздних прийомів громадян (за окремим графіком).

4.6. Публікація матеріалів.

V. Участь у заходах з нагоди відзначення державних, професійних свят та пам’ятних дат (за окремим планом).

VІ. Звіти:

6.1. Звіт про виконання районного бюджету (по підсумках року);

6.2. Звіт про виконання показників програми соціально – економічного розвитку району (щоквартально);

6.3. Звіт голови Канівської районної державної адміністрації та його заступників (згідно пропозицій);

6.4. Звіти депутатів районної ради перед виборцями.

Керуючий справами районної ради                                                С.В.Сіренко

30 травня 2016

Повернутись до розділу План роботи районної ради