Головна > Доступ до публічної інформації

Відповідь на лист громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини в Черкаській області

На лист громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини в Черкаській області від 25.05.2016 року вих. № 2 щодо надання публічної інформації про медичне та соціальне забезпечення  учасників бойових дій та перегляду програми медичного та соціального забезпечення учасників бойових дій та виділення коштів з районного бюджету на забезпечення учасників бойових дій безкоштовними ліками, лікуванням  та зубопротезуванням Канівська районна рада повідомляє, що медичне та соціальне забезпечення пільгових категорій населення в Канівському районі фінансується згідно рішення сесії Канівської районної ради  від 25.12.2015року № 3-2/VII «Про районний бюджет на 2016 рік» зі змінами та доповненнями.

Надання послуг з медичного забезпечення населення м. Канева та Канівського району проводиться комунальним закладом «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської районної ради та Канівською ЦРЛ.

Згідно інформації, поданої комунальним закладом «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської районної ради у листі від 14.06.2016 року вих. № 673/01-03, на 2016 рік заплановано видатків з районного бюджету для безоплатного забезпечення ліками пільгових категорій населення на загальну суму 20000,00 грн. Фактично станом на 14.06.2016 р. загальна сума коштів використана з районного бюджету на закупівлю ліків, які надаються безоплатно пільговим категоріям населення за рецептом лікаря становить 4299,18 грн., в тому числі сума коштів, яка виділена на учасників бойових дій - 1934,70 грн.

Згідно інформації, поданої  Канівською ЦРЛ у листі від 30.06.2016 року вих. №1458/01-03, загальна сума коштів, яка виділена з районного бюджетуу 2016 році становить 28,0 тис. грн. Кошти заплановані на наступні цілі:

-       на закупівлю ліків, які надаються безоплатно пільговим категоріям населення за рецептом лікаря виділено кошти в сумі 3,0 тис. грн.;

-        на безкоштовне зубопротезування виділено кошти в сумі 25 тис. грн., в т.ч. для учасників бойових дій в сумі 20,0 тис. грн.;

-        на лікування учасників бойових дій цільові кошти не виділялись.

З бюджету м. Канева виділено на лікування учасників бойових дій цільові, кошти на загальну суму 20,0 тис. грн.

З бюджету Литвинецької сільської ради виділено на лікування учасників бойових дій цільові кошти на загальну суму 3,0 тис. грн.

Видача безкоштовних  ліків за рецептом  лікаря  проводиться КП «Лікарняна аптека Канівського району» за адресою м. Канів, вул. Леніна, 43, КП «Лікарняна аптека Канівського району»,  19015 Черкаська обл., Канівський р-н, с. Грищенці, вул. Шкільна 10, ТОВ «Канівська ЦРА №91» за адресою м. Канів, вул. Г.Дніпра, 35.

Безоплатно і на пільгових умовах відпускаються лікарські засоби, зазначені у переліку лікарських засобів вітчизняного та іноземного виробництва, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 5 вересня 1996 р. №1071.

Станом на 01.06.2016 року в місті Каневі та Канівському районі  зареєстровано 183 учасника бойових дій. Сума коштів, виділена на забезпечення безкоштовними ліками, лікуванням, зубопротезуванням, яка припадає на одного учасника бойових дій, який зареєстрований в районі, становить 278,69 грн.

Додатково повідомляємо, що Ваш запит буде внесений на розгляд постійної депутатської комісії районної ради з питань планування, бюджету і фінансів, соціально-економічного розвитку та соціального захисту населення, засідання якої відбудеться у період серпень-вересень 2016року.

Голова районної ради                                                                                  С.В.Геращенко

1 липня 2016

Повернутись до розділу Доступ до публічної інформації