Головна > Інформація для депутатів районної ради

Оголошення про засідання 8 чергової сесії

Відповідно до статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 33 Регламенту Канівської районної ради 28 вересня 2016 о 10.00 годині планується проведення 8 чергової сесії Канівської районної ради VII скликання з розглядом планових питань:

1. Звіт районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного  розвитку Канівського району за І півріччя 2016 року.

2. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Канівського району на 2016 рік

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 25.12.2015 № 3-2/VII «Про районний бюджет на 2016 рік».

4. Про внесення змін до районної програми “Про впровадження інформаційно-аналітичної системи “Місцеві бюджети” на 2016-2020 роки.

5. Про стан підготовки закладів соціальної сфери району до осінньо-зимового періоду 2016-2017 років.

6. Про стан виконання Районної програми реалізації Конвенції ООН про права дитини та соціально-правового захисту дітей району на період до 2016 року.

7. Про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей району влітку 2016 року.

8.  Про внесення змін до районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки

9. Про внесення змін до районної комплексної програми підтримки молоді на     2013 - 2017 роки.

10. Про внесення змін до комплексної Програми «Розвитку фізичної культури та спорту в Канівському районі на 2014-2016 роки».

11. Про режим роботи комунального підприємства «Лікарняна аптека Канівського  району»

12.  Про   списання  основних засобів, що обліковуються на балансі комунального закладу «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги»

13.  Про передачу майна комунальної власності.

14. Про внесення змін до районної комплексної програми «Турбота» на 2014-2020 роки.

15. Про внесення змін до районної Програми зайнятості населення на період до 2017 року.

16. Про затвердження Статуту Канівської центральної районної лікарні в новій редакції.

17. Про внесення зміни до районної програми «Розвиток стаціонарної допомоги Канівської центральної районної лікарні» на 2014 – 2018 роки

18. Про затвердження технічних документацій з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок в адміністративних межах Канівського району.

19. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення і зміни межі села Келеберда Келебердянської сільської ради Канівського району.

20. Про затвердження Статуту в новій редакції та погодження штатного розпису Канівського районного комунального підприємства «Райтеплоенергія».

21. Про безоплатну строкову передачу основних засобів.

22. Різне.

23 вересня  2016 року

о 09-00 годині планується засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету і фінансів соціального – економічного розвитку та соціального захисту населення.

2вересня 2016 року

о 10-00 годині планується засідання Президії Канівської районної ради з розгляду планових питань та погодження питань порядку денного 8 чергової сесії районної ради VII скликання.

На сесію запрошуються депутати районної, обласної рад, сільські голови, керівники підприємств, установ та організацій, начальники відділів та служб районної державної адміністрації, керівники правоохоронних органів, міжрайонної прокуратури, СБУ, міськрайонного управління юстиції, Канівського РВ УДКСУ, Канівського військового комісаріату, керівники політичних партій та громадських  об’єднань, жителі району.

Голова районної ради                                                         С.В.Геращенко

22 вересня 2016

Повернутись до розділу Інформація для депутатів районної ради