Головна > Прийом громадян

Інформація про роботу із зверненнями громадян у Канівській районній раді за 9 місяців 2016 року

На виконання Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» Канівською районною радою проводиться робота щодо забезпечення реалізації та гарантування прав громадян на письмове звернення та особистий прийом до органів виконавчої влади, обов’язкове одержання обґрунтованої відповіді.

За 9 місяців 2016 року у Канівській районній раді не зафіксовано порушень строків розгляду та порядку пересилання звернень громадян. Всі звернення, що надходять до ради, розглядаються  керівництвом та надаються відповідні доручення виконавцям. Авторів звернень завжди повідомляють про результати розгляду.

Керівництвом районної ради розроблені та запроваджені конкретні заходи прямого, конструктивного діалогу між владою та громадянами. Зокрема, постійно проводяться зустрічі районного керівництва з жителями територіальних громад Канівського району.

За 9 місяців 2016 року на адресу районної ради надійшло 75 звернення громадян, з урахуванням 19 депутатських запитів. З загальної кількості звернень – 37 письмових звернень та 38 громадян було прийнято головою районної ради та його заступником на особистих прийомах.

1

За результатами розгляду звернень заявникам направлені вичерпні письмові відповіді відповідно до вимог чинного законодавства.Більша частина звернень вирішена позитивно (або частково позитивно) на інші надані роз’яснення щодо порядку їх вирішення або надіслано за належністю. Як свідчить аналіз найчастіше порушуються питання щодо надання матеріальної допомоги, оформлення земельних ділянок учасникам АТО, забезпечення транспортного сполучення, діяльності органів місцевого самоврядування, щодо ремонту доріг місцевого значення, щодо перебоїв електропостачання населених пунктів району та інші.

Протягом 9 місяців 2016 року до районної ради надійшло 17 запитів про надання публічної інформації. Запити розглянуто та забезпечено інформування запитувачів у встановлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.

1

Питання роботи із зверненнями громадян, організації їх особистого прийому знаходиться під постійним контролем керівництва районної ради. Районна рада вживає дієвих заходів щодо забезпечення неухильного виконання нормативно-правових актів, спрямованих на реалізацію конституційного права громадян на звернення.

Головний спеціаліст

з питань роботи із зверненнями громадян

та юридичного забезпечення Канівської районної ради                                       Т.А. Науменко

11 жовтня 2016