Головна > Звіти депутатів

Шиленко Ігор Олексійович - депутат Канівської районної ради VII скликання звіт за 2016 рік

ЗВІТ

за 2016 рік

депутата Канівської районної ради

від

Межиріцького виборчог округу

Довіру виборців цінуємо й

виправдовуємо!

ШИЛЕНКА  ІГОРЯ  ОЛЕКСІЙОВИЧА

Відповідно до ст. 16 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» депутат зобов’язаний звітуватись перед виборцями.

Маю честь звітувати перед виборцями

Моя діяльність як депутата не обмежувалась участю у сесійних засіданнях чи роботою в комісіях ради.

Здійснення повноважень депутата проводив через депутатські запити і звернення. Вважаю важливою складовою депутатської діяльності роботу з виборцями, людьми всіх категорій, незалежно від віку і зайнятості, незалежно від того, яку політичну силу вони підтримують. Свій обов’язок бачу в своєчасному забезпечені, обґрунтованому вирішенні звернень і скарг громадян, вивчення та усунення причин, які викликають ці скарги.

ОСНОВНИЙ НАПРЯМОК ДІЯЛЬНОСТІ

Сільським жителям – увагу, повагу й підтримку.

ЗДІЙСНЕННЯ ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

Постійно спілкуюсь із виборцями свого округу. Часто добре слово і порада людині є більш значущими, ніж матеріальна допомога. У 2016 році особисто провів 6 прийомів (59 громадян).

РОБОТА ІЗ ЗВЕРНЕННЯМИ, ЗАПИТАМИ ТА ДОРУЧЕННЯМИ ВИБОРЦІВ

За 2016 рік взяв активну участь у підготовці та направленні  депутатських звернень (9), депутатських запитів (3).

Із десяти сесій райради взяв участь у десятьох.

Із шістнадцяти засідань постійних комісії взяв участь у п’ятнадцяти.

Узяв участь у трьох сесіях сільської ради.

ЗУСТРІЧІ З ВИБОРЦЯМИ,УЧАСТЬ У ЗАХОДАХ1

Чи не щотижня зустрічаюсь, спілкуюсь із жителями сіл. Активно долучився до участі в підготовці проектів, мікрогрантів для села.

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

Залучив спонсорські кошти для придбання багатофункціонального верстату для школи, встановлення  вхідних дверей у школі, на закупівлю матеріалів для ремонту будинку культури села Межиріч, ініціював виплати винагороди переможцям учнівських олімпіад і щорічної премії учням.

СВІЙ ДЕПУТАТСЬКИЙ ФОНД ВИКОРИСТАВ

На закупівлю матеріалів для ремонту сільського будинку культури.

На допомогу чотирьом громадянам для термінового лікування.

ІНФОРМОВАНІСТЬ НАСЕЛЕННЯ

Практично всі питання діяльності райради та рішення по них доводжу до відома своїх виборців.

Активно роз’яснюю виборцям роль заходів по об’єднанню територіальних громад (децентралізації) та залученні грантів і програм для розвитку села.

ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ ОКРУГУ

Головними проблемними питаннями округу у 2016 році вважав ремонт сільського будинку культури в селі Межиріч, ремонт дороги по селу Межиріч, завершення встановлення вуличного освітлення, покращення матеріальної бази школи.

Впевнений, що спільними зусиллями разом із сільським головою, виконавчим комітетом сільської ради, депутатським корпусом села та за підтримки районної влади ми зможемо зробити ще багато добрих справ для Межиріцької громади.

Новый слой

23 січня 2017