Головна > Звіти депутатів

Трохимець Олександр Васильович - депутат Канівської районної ради VII скликання звіт за 2016 рік

ЗВІТ

за 2016 рік

депутата

Канівської районної ради

від

Ліплявського виборчого округу

Довіру виборців цінуємо й

виправдовуємо!

ТРОХИМЦЯ ОЛЕКСАНДРА ВАСИЛЬОВИЧА

Відповідно до ст. 16 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» депутат зобов’язаний звітуватись перед виборцями.

Маю честь звітувати перед виборцями

Моя діяльність як депутата не обмежувалась участю в сесійних засіданнях чи роботою в комісіях ради.

Здійснення повноважень депутата проводив через депутатські запити і звернення. Вважаю важливою складовою у здійсненні депутатської діяльності роботу з виборцями, людьми всіх категорій, незалежно  від віку і зайнятості, незалежно від того, яку політичну силу вони підтримують. Свій обов’язок бачу в своєчасному забезпечені, обґрунтованому вирішені звернень і скарг громадян, вивчення та усунення причин, які призводять до скарг.

ОСНОВНИЙ НАПРЯМОК ДІЯЛЬНОСТІ

Сільським жителям – увагу, повагу й підтримку.

ЗДІЙСНЕННЯ ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

Постійно спілкуюсь із виборцями свого округу.  Часто звичайне добре слово і порада є більш значущими для людини, ніж матеріальна допомога. За 2016 рік особисто провів 6 прийомів  (63 громадян).

РОБОТА ІЗ ЗВЕРНЕННЯМИ, ЗАПИТАМИ

ТА ДОРУЧЕННЯМИ ВИБОРЦІВ

У 2016 році взяв активну участь у підготовці та направленні  депутатських звернень (5), депутатських запитів (2).

Із десяти сесій райради взяв участь у сімох.1

Із шести засідань постійних комісії взяв участь у шістьох.

Узяв участь у двох сесіях сільської ради.

ЗУСТРІЧІ З ВИБОРЦЯМИ,

УЧАСТЬ У ЗАХОДАХ

Чи не щотижня зустрічаюсь, спілкуюсь із жителями сіл. Активно долучився до участі у підготовці проектів, мікрогрантів для села.

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

Шляхом депутатських звернень запро-ваджено авансові виплати власникам земельних паїв та вирішені питання надання земельних ділянок атовцям.

СВІЙ ДЕПУТАТСЬКИЙ ФОНД ВИКОРИСТАВ

На завершення встановлення вуличного освітлення в селі Ліпляве.

Надав матеріальну допомогу чотирьом жителям сіл району.

ІНФОРМОВАНІСТЬ НАСЕЛЕННЯ

Практично всі питання діяльності райради та рішення по них доводжу до відома своїх виборців.

Активно роз’яснюю виборцям роль заходів по об’єднанню територіальних громад (децентралізації) та залученні грантів і програм для розвитку села.

ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ ОКРУГУ

Головними проблемами округу на 2016 рік вважав ремонт центральних доріг села Ліпляве, завершення капремонту сільського будинку культури, продовження встановлення вуличного освітлення.

Впевнений, що спільними зусиллями разом із сільським головою, виконавчим комітетом сільської ради, депутатським корпусом села та за підтримки районної влади ми зможемо зробити ще багато добрих справ для Ліплявської громади.

24 січня 2017

Повернутись до розділу Звіти депутатів