Головна > Звіти депутатів

Письмак Олексій Миколайович - депутат Канівської районної ради VII скликання звіт за 2016 рік

ЗВІТ

за 2016 рік

депутата

Канівської районної ради

від

Грищинецького виборчого округу

Довіру виборців цінуємо й

виправдовуємо!

ПИСЬМАКА  ОЛЕКСІЯ  МИХАЙЛОВИЧА

Відповідно до ст. 16 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» депутат зобов’язаний звітуватись перед виборцями.

Маю честь звітувати перед виборцями

Моя діяльність як депутата не обмежувалась участю в сесійних засіданнях чи роботою в комісіях ради.

Здійснення повноважень депутата проводив через запити і звернення.

Вважаю важливою складовою депутатської діяльності роботу з виборцями – людьми всіх категорій, незалежно від віку і зайнятості, незалежно від того, яку політичну силу вони підтримують.

Свій обов’язок бачу в своєчасному забезпечені, обґрунтованому вирішені звернень і скарг громадян, вивчення та усунення причин, які викликають ці скарги.

ОСНОВНИЙ НАПРЯМОК ДІЯЛЬНОСТІ

Сільським жителям – увагу, повагу й підтримку.

ЗДІЙСНЕННЯ ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

Постійно спілкуюсь із виборцями свого округу. Часто навіть звичайне добре слово і порада людині є більш значущими ніж матеріальна допомога. У 2016 році особисто провів 9 прийомів  (73 громадян).

РОБОТА ІЗ ЗВЕРНЕННЯМИ, ЗАПИТАМИ

ТА ДОРУЧЕННЯМИ ВИБОРЦІВ

У 2016 році взяв активну участь у підготовці та направленні  депутатських звернень (6), депутатських запитів (3).

Із десяти сесій райради взяв участь у десятьох.1

Із десяти засідань постійних комісії взяв участь у дев’ятьох.

Узяв участь у трьох сесіях сільської ради.

ЗУСТРІЧІ З ВИБОРЦЯМИ,

УЧАСТЬ У ЗАХОДАХ

Майже кожного тижня зустрічаюсь, спілкуюсь із жителями сіл. Активно долучився до участі у підготовці проектів, мікрогрантів для села.

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

За рахунок залучених коштів придбано обладнання для Грищинецького ФАПу та дошкільної групи НВК, організована екскурсійна поїздка дітей в м. Черкаси, закуплено спортивний інвентар і медикаменти для школи.

Підтримав і допомагав у відновленні сільського ринку.

СВІЙ ДЕПУТАТСЬКИЙ ФОНД ВИКОРИСТАВ

На придбання мультимедійної апаратури для школи.

Надав матеріальну допомогу чотирьом жителям сіл на лікування.

ІНФОРМОВАНІСТЬ НАСЕЛЕННЯ

Практично всі питання діяльності райради та рішення по них доводжу до відома своїх виборців.

Активно роз’яснюю виборцям роль заходів по об’єднанню територіальних громад (децентралізації) та залученні грантів і програм для розвитку села.

ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ ОКРУГУ

Головними проблемними питаннями округу у 2016 році вважав розширення матеріальної бази дошкільного відділення НВК, завершення встановлення освітлення вулиць, покращення забезпечення селян водою з сільського водогону.

Впевнений, що спільними зусиллями разом із сільським головою, виконавчим комітетом сільської ради, депутатським корпусом села та за підтримки районної влади зможемо зробити ще багато добрих справ для Грищинецької громади.

24 січня 2017

Повернутись до розділу Звіти депутатів