Головна > Звіти депутатів

Логвиненко Іван Васильович - депутат Канівської районної ради VII скликання звіт за 2016 рік

ЗВІТ

за 2016 рік

депутата

Канівської районної ради

від

Беркозівського виборчог кругу

Довіру виборців цінуємо й

виправдовуємо!

ЛОГВИНЕНКА   ІВАНА   ВАСИЛЬОВИЧА

Відповідно до ст. 16 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» депутат зобов’язаний звітуватись перед виборцями.

Маю честь звітувати перед виборцями

Моя діяльність як депутата не обмежувалась участю в сесійних засіданнях чи роботою в комісіях ради.

Здійснення повноважень депутата проводив через  запити і звернення. Вважаю важливою складовою у здійсненні депутатської діяльності роботу з виборцями, людьми всіх категорій, незалежно від віку і зайнятості, незалежно від того, яку політичну силу вони підтримують. Свій обов’язок бачу в своєчасному забезпечені, обґрунтованому вирішенні звернень і скарг громадян, вивчення та усунення причин, які викликають ці скарги.

ОСНОВНИЙ НАПРЯМОК ДІЯЛЬНОСТІ

Сільським жителям – увагу, повагу й підтримку.

ЗДІЙСНЕННЯ ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

Постійно спілкуюсь із виборцями свого округу.  Часто звичайне добре слово і порада більш значущі для людини, ніж матеріальна допомога. За 2016 рік особисто провів 5 прийомів  (33 громадян).

РОБОТА ІЗ ЗВЕРНЕННЯМИ, ЗАПИТАМИ2

ТА ДОРУЧЕННЯМИ ВИБОРЦІВ

У 2016 році взяв активну участь у підготовці та направленні депутатських звернень (7), депутатських запитів (2).

Із десяти сесій райради взяв участь у десятьох.

Із десяти засідань постійних комісії взяв участь у десятьох.

Узяв участь у трьох сесіях сільської ради.

ЗУСТРІЧІ З ВИБОРЦЯМИ, УЧАСТЬ У ЗАХОДАХ

Чи не щотижня зустрічаюсь, спілкуюсь із жителями сіл. Активно долучився до участі у підготовці проектів, мікрогрантів для села, зміцнення матеріальної бази закладів освіти і охорони здоров’я.

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

Залучив спонсорські  кошти на поїздку дітей і вчителів школи на екскурсії до м. Черкаси  та м. Київ.

Шляхом депутатських звернень вирішив питання ремонту державної дороги до села Беркозівка.

СВІЙ ДЕПУТАТСЬКИЙ ФОНД ВИКОРИСТАВ

На закупівлю холодильника та меблів для Беркозівського ФАПу.2

Надав матеріальну допомогу чотирьом особам, які потребували термінового лікування.

ІНФОРМОВАНІСТЬ НАСЕЛЕННЯ

Практично всі питання діяльності райради та рішення по них доводжу до відома своїх виборців.

Активно роз’яснюю виборцям роль заходів   по об’єднанню територіальних громад (децентралізації) та залученні грантів і програм для розвитку села.

ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ ОКРУГУ

Головними проблемними питаннями округу у 2016 році вважав збереження школи в селі Беркозівка, ремонт дороги Мартинівка – Беркозівка, благоустрій центральної частини села.

Підсумовуючи роботу протягом звітного періоду, можу стверджувати що моя діяльність була насиченою та охоплювала різні напрями життя виборців і громад району, а також складалась із справ, які були зроблені для вирішення конкретних проблем. Давати оцінку роботі депутата мають  виборці.

Я підтримую ті цінності, що їх поділяють люди, які довіряють мені і підтримують.

24 січня 2017

Повернутись до розділу Звіти депутатів