Головна > Звіти депутатів

Лисогор Алла Олександрівна - депутат Канівської районної ради VII скликання звіт за 2016 рік

лисогор

ЗВІТ

за 2016 рік

депутата

Канівської районної ради

від Озерищанського виборчого округу

Довіру виборців цінуємо й

виправдовуємо!

ЛИСОГОР  АЛЛИ  ОЛЕКСАНДРІВНИ

Відповідно до ст. 16 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» депутат зобов’язаний звітуватись перед виборцями.

Моя діяльність як депутата Канівської районної ради була спрямована на захист інтересів громадян, виконання їх доручень у межах моїх депутатських повноважень. Одними із основних обов’язків своєї депутатської діяльності вважаю участь у пленарних засіданнях, роботу в постійних комісіях і роботу з виборцями сіл району.

ОСНОВНИЙ НАПРЯМОК ДІЯЛЬНОСТІ

Сільським жителям – увагу, повагу й підтримку.

ЗДІЙСНЕННЯ ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

Постійно спілкуюсь із виборцями свого округу.  Часто звичайне добре слово і порада більш значущі для людини, ніж матеріальна допомога. У 2016 році особисто провела 9 прийомів (89 громадян).

РОБОТА ІЗ ЗВЕРНЕННЯМИ, ЗАПИТАМИ ТА ДОРУЧЕННЯМИ ВИБОРЦІВ

У 2016 році взяла активну участь у підготовці та направленні  депутатських звернень (6), депутатських запитів (2).

Із десяти сесій райради взяла участь у десятьох.

Із десяти засідань постійних комісії взяла участь у десятьох.

Узяла участь у чотирьох сесіях сільської ради.

ЗУСТРІЧІ З ВИБОРЦЯМИ, УЧАСТЬ У ЗАХОДАХ

Чи не щотижня зустрічаюсь, спілкуюсь із жителями сіл. Активно долучаюся до участі у підготовці проектів, мікрогрантів для села.1

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

Шляхом моїх депутатських звернень запроваджено авансові виплати власникам земельних паїв, вирішенні питання надання земельних ділянок атовцям.

СВІЙ ДЕПУТАТСЬКИЙ ФОНД ВИКОРИСТАЛА

На придбання обладнання для Озери-щанського фельдшерського пункту.

Надала матеріальну допомогу чотирьом жителям сіл району для термінового лікування.

ІНФОРМОВАНІСТЬ НАСЕЛЕННЯ

Практично всі питання діяльності райради та рішення по них доводжу до відома своїх виборців.

Активно роз’яснюю виборцям роль заходів по об’єднанню територіальних громад (децентралізації) та залученні грантів і програм для розвитку села.

ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ ОКРУГУ

Головними проблемними питаннями округу у 2016 році вважала ремонт ФАПу в селі Озерище, завершення встановлення вуличного освітлення.

Оцінювати роботу депутата – справа виборців.

Я відкрита для спілкування з усіма громадянами і жителями Канівщини. Кожна пропозиція, вимога виборців для мене є наказом для вирішення питань, які належать до моєї компетенції.

Завжди готова до співпраці з сільськими депутатами, сільськими головами та громадами сіл Канівського району.

24 січня 2017

Повернутись до розділу Звіти депутатів