Головна > Звіти депутатів

Левченко Руслан Володимирович - депутат Канівської районної ради VII скликання зві за 2016 рік

ЗВІТ

за 2016 рік

депутата

Канівської районної ради

від Григорівського виборчого округу

Довіру виборців цінуємо й

виправдовуємо!

ЛЕВЧЕНКА  РУСЛАНА  ВОЛОДИМИРОВИЧА

Відповідно до ст. 16 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» депутат зобов’язаний звітуватись перед виборцями.

Маю честь звітувати перед виборцями

Упродовж звітного періоду я  підтримував тісний зв’язок із сільськими головами, громадами сіл, депутатами місцевих рад. Згідно з розробленим і затвердженим графіком регулярно проводив особисті прийоми громадян, під час яких вивчав громадську думку, дізнавався про першочергові потреби населення

ОСНОВНИЙ НАПРЯМОК ДІЯЛЬНОСТІ

Сільським жителям – увагу, повагу й підтримку.

ЗДІЙСНЕННЯ ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

Постійно спілкуюсь із виборцями свого округу. Часто добре слово і порада більш значущі для людини, ніж матеріальна допомога. За 2016 рік особисто провів 6 прийомів (42 громадян).

РОБОТА ІЗ ЗВЕРНЕННЯМИ, ЗАПИТАМИ ТА ДОРУЧЕННЯМИ ВИБОРЦІВ

У 2016 році взяв активну участь у підготовці та направленні  депутатських звернень (7), депутатських запитів (2).

Із десяти сесій райради взяв участь у дев’яти.2

Із шістнадцяти засідань постійних комісії взяв участь у тринадцятьох.

Узяв участь у двох сесіях сільської ради.

ЗУСТРІЧІ З ВИБОРЦЯМИ,

УЧАСТЬ У ЗАХОДАХ

Чи не щотижня зустрічаюсь, спілкуюсь із жителями сіл. Активно долучився до участі у підготовці проектів, мікрогрантів для села, зміцнення матеріальної бази закладів освіти і охорони здоров’я.

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

За рахунок залучених спонсорських коштів і матеріалів проведено ремонт дороги до села Григорівка, організовано поїздку дітей на екскурсію, вітання їх із святом.

СВІЙ ДЕПУТАТСЬКИЙ ФОНД ВИКОРИСТАВ

На проведення ремонту приміщення Григорівської сільської ради.

Надав допомогу чотирьом особам, які потребували термінового лікування.

ІНФОРМУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ

Практично всі питання діяльності райради та рішення по них доводжу до відома своїх виборців.

Активно роз’яснюю виборцям роль заходів по об’єднанню територіальних громад (децентралізації) та залученні грантів і програм для розвитку села.

ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ ОКРУГУ

Головними проблемними питаннями округу у 2016 році вважав ремонт дороги при в’їзді в село Григорівка, завершення встановлення освітлення на центральній вулиці, ремонт приміщення сільради.

Підсумовуючи роботу впродовж звітного періоду, можу стверджувати, що моя діяльність була насичена й охоплювала різні напрямки життя виборців і громад району, а також складалась із справ які були зроблені для вирішення конкретних проблем.

Давати оцінку роботі депутата – справа виборців.

Я підтримую ті цінності, які сповідують люди, котрі довіряють мені й підтримують.

24 січня 2017

Повернутись до розділу Звіти депутатів