Головна > Звіти депутатів

Лактіонов Олег Миколайович - депутат Канівської районної ради VII скликання звіт за 2016 рік

ЗВІТ

за 2016 рік

депутата

Канівської районної ради

від Таганчанського виборчого округу

Довіру виборців цінуємо й

виправдовуємо!

ЛАКТІОНОВА  ОЛЕГА  МИКОЛАЙОВИЧА

Відповідно до ст. 16 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» депутат зобов’язаний звітуватись перед виборцями.

Маю честь звітувати перед виборцями

Моя діяльність як депутата не обмежувалась участю в сесійних засіданнях райради чи роботою          в комісіях. Здійснення повноважень депутата проводив через депутатські запити і звернення. Важливою складовою депутатської діяльності вважаю роботу з виборцями – людьми всіх категорій, незалежно     від віку і зайнятості, незалежно від того, яку політичну силу вони підтримують. Свій обов’язок бачу        в своєчасному забезпеченні, обґрунтованому вирішенні звернень і скарг громадян, вивченні та          усуненні причин, що викликають ці скарги.

ОСНОВНИЙ НАПРЯМОК ДІЯЛЬНОСТІ

Сільським жителям – увагу, повагу й підтримку.

ЗДІЙСНЕННЯ ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

Постійно спілкуюсь із виборцями свого округу. Часто добре слово і порада більш значущі для людини, ніж матеріальна допомога. За 2016 рік особисто провів                  12 прийомів (83 громадян).2

РОБОТА ІЗ ЗВЕРНЕННЯМИ, ЗАПИТАМИ ТА ДОРУЧЕННЯМИ ВИБОРЦІВ

У 2016 році взяв активну участь у підготовці та направленні депутатських звернень (11), депутатських запитів (5).

Із десяти сесій райради взяв участь у десятьох.

Із шістнадцяти засідань постійних комісій взяв участь у п’ятнадцятьох.

Узяв участь у п’яти сесіях сільської ради.

ЗУСТРІЧІ З ВИБОРЦЯМИ, УЧАСТЬ У ЗАХОДАХ

Чи не щотижня зустрічаюсь, спілкуюсь із жителями сіл. Активно долучився до участі у підготовці проектів, мікрогрантів для села.

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

За рахунок спонсорських і власних коштів закуплена форма для футбольної команди села,  вдруге видано книгу про історію села Таганча.

Шляхом депутатських звернень домігся ремонту центральної дороги по селу Таганча.

СВІЙ ДЕПУТАТСЬКИЙ ФОНД ВИКОРИСТАВ

На придбання постільної білизни для сільського дитсадка «Ромашка».

Для матеріальної допомоги чотирьом жителям сіл району на невідкладне лікування.

ІНФОРМОВАНІСТЬ НАСЕЛЕННЯ

Практично всі питання діяльності райради та рішення по них доводжу до відома своїх виборців.

Активно роз’яснюю виборцям роль заходів по об’єднанню територіальних громад (децентралізації) та залученні грантів і програм для розвитку села.

ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ ОКРУГУ

Головними проблемними питаннями округу у 2016 році вважав ремонт дороги Мартинівка – Таганча – Мельники, забезпечення обладнанням шкільної їдальні, заміну системи опалення школи, зміцнення її матеріальної бази.

Впевнений, що спільними зусиллями разом із сільським головою, виконавчим комітетом сільської ради, депутатським корпусом села та за підтримки районної влади ми зможемо зробити ще багато добрих справ для Таганчанської громади.

24 січня 2017

Повернутись до розділу Звіти депутатів