Головна > Звіти депутатів

Житарєва Олена Борисівна - депутат Канівської районної ради VII скликання звіт за 2016 рік

ЗВІТ

за 2016 рік

депутата

Канівської районної ради

від  Полствинського виборчого

округу

Довіру виборців цінуємо й

виправдовуємо!

ЖИТАРЄВОЇ   ОЛЕНИ   БОРИСІВНИ

Відповідно до ст. 16 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» депутат зобов’язаний звітуватись перед виборцями.

Моя діяльність як депутата Канівської районної ради була спрямована на захист інтересів громадян, виконання

їх доручень у межах моїх депутатських повноважень. Одним із основних обов’язків своєї депутатської діяльності, вважаю участь у пленарних засіданнях, роботу в постійних комісіях і роботу з виборцями сіл району.

ОСНОВНИЙ НАПРЯМОК ДІЯЛЬНОСТІ

Сільським жителям – увагу, повагу й підтримку.

ЗДІЙСНЕННЯ ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

Постійно спілкуюсь із виборцями свого округу. Часто добре слово й порада є більш значущими для людини, ніж матеріальна допомога. За 2016 рік особисто провела 8 прийомів (57 громадян).

РОБОТА ІЗ ЗВЕРНЕННЯМИ, ЗАПИТАМИ ТА ДОРУЧЕННЯМИ ВИБОРЦІВ

У 2016 році взяла активну участь у підготовці та направленні  депутатських звернень (9), депутатських запитів (4).

Із десяти сесій райради взяла участь у десяти.1

Із одинадцяти засідань постійних комісії взяла участь у одинадцятьох.

Взяла участь у трьох сесіях сільської ради.

ЗУСТРІЧІ З ВИБОРЦЯМИ, УЧАСТЬ

У ЗАХОДАХ

Щотижня зустрічаюсь, спілкуюсь із жителями сіл. Активно долучаюся до участі у підготовці проектів, мікрогрантів для села та школи.

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

На залучені спонсорські кошти закуплено спортивний інвентар для школи, проведено частковий ремонт доріг по селу.

Шляхом депутатських звернень запроваджено авансові виплати власникам земельних паїв, вирішені питання надання атовцям земельних ділянок.

СВІЙ ДЕПУТАТСЬКИЙ ФОНД ВИТРАТИЛА

На придбання оргтехніки для Малоржавецького НВК.

Для надання матеріальної допомоги чотирьом жителям сіл району.

ІНФОРМОВАНІСТЬ НАСЕЛЕННЯ

Практично всі питання діяльності райради та рішення по них доводжу до відома своїх виборців.

Активно роз’яснюю виборцям роль заходів по об’єднанню територіальних громад (децентралізації) та залученні грантів і програм для розвитку села.

ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ ОКРУГУ

Головними проблемними питаннями округу на 2016 рік вважала ремонт дороги до села Малий Ржавець, ремонт приміщення НВК для дошкільнят, допомогу сім’ям учасників АТО.

Оцінювати роботу депутата – справа виборців.

Я відкрита для спілкування з усіма громадянами й жителями Канівщини. Кожна пропозиція, вимога виборців для мене є наказом для вирішення питань, які належать до моєї  компетенції.

Завжди готова до співпраці з сільськими депутатами, сільськими головами та громадами сіл Канівського району.

24 січня 2017

Повернутись до розділу Звіти депутатів