Головна > Звіти депутатів

Дорошенко Тетяна Миколаївна - депутат Канівської районної ради VII скликання звіт за 2016 рік

ЗВІТ

за 2016 рік

депутата

Канівської районної ради

від

Пекарівського виборчого округу

Довіру виборців цінуємо й

виправдовуємо!

ДОРОШЕНКО  ТЕТЯНИ  МИКОЛАЇВНИ

Відповідно до ст. 16 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» депутат зобов’язаний звітуватись перед виборцями.

Моя діяльність як депутата Канівської районної ради була спрямована на захист інтересів громадян,

виконання їх доручень у межах депутатських повноважень. Одними з основних обов’язків своєї депутатської діяльності вважаю участь у пленарних засіданнях, роботу в постійних комісіях і роботу з виборцями сіл району.

ОСНОВНИЙ НАПРЯМОК ДІЯЛЬНОСТІ

Сільським жителям – увагу, повагу й підтримку.

ЗДІЙСНЕННЯ ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

Постійно спілкуюсь із виборцями свого округу. Часто добре слово і порада є більш значущими для людини, ніж матеріальна допомога. За 2016 рік особисто провела 7 прийомів (59 громадян).1

РОБОТА ІЗ ЗВЕРНЕННЯМИ, ЗАПИТАМИ

ТА ДОРУЧЕННЯМИ ВИБОРЦІВ

2016 році взяла активну участь у підготовці та направленні  депутатських звернень (9), депутатських запитів (3).

Із десяти сесій райради взяла участь у десяти.

Із дванадцяти засідань постійних комісії взяла участь у дванадцяти.

Узяла участь у чотирьох сесіях сільської ради.

ЗУСТРІЧІ З ВИБОРЦЯМИ, УЧАСТЬ У ЗАХОДАХ

Чи не щотижня зустрічаюсь, спілкуюсь із жителями сіл. Активно долучаюся до участі в підготовці проектів, мікрогрантів для села.

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

Залучена спонсорська допомога для закупівлі навчального обладнання для Межиріцької школи та медичного обладнання для ФАПу в селі Пекарі.1

Активно працювала над залученням спонсорських коштів для екскурсійних поїздок учнів сільських шкіл району.

СВІЙ ДЕПУТАТСЬКИЙ ФОНД ВИТРАТИЛА

На закупівлю матеріалів для ремонту ФАПу в селі Пекарі. Надала персональну матеріальну допомогу чотирьом жителям сіл району.

ІНФОРМОВАНІСТЬ НАСЕЛЕННЯ

Практично всі питання діяльності райради та рішення по них доводжу до відома своїх виборців.

Активно роз’яснюю виборцям роль заходів по об’єднанню територіальних громад (децентралізації) та залученні грантів і програм для розвитку села.

ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ ОКРУГУ

Головними проблемними питаннями округу на 2016 рік вважала ремонт ФАПу в селі Пекарі, завершення обладнання зони відпочинку в селі, автобусне обслуговування жителів села міськими рейсами.

Оцінювати роботу депутата – справа виборців.

Я відкрита для спілкування з усіма громадянами й жителями Канівщини. Кожна пропозиція, вимога виборців для мене є наказом для вирішення питань, що належать до моєї  компетенції.

Завжди готова до співпраці з сільськими депутатами, сільськими головами та громадами сіл Канівського району.

24 січня 2017

Повернутись до розділу Звіти депутатів