Головна > Звіти депутатів

Геращенко Сергій Валентинович - депутат районної ради VII скликання звіт за 2016 рік

1

ЗВІТ

за 2016 рік

депутата

Канівської районної ради

від Прохорівського

виборчого округу

1

Довіру виборців цінуємо й

виправдовуємо!

ГЕРАЩЕНКА  СЕРГІЯ  ВАЛЕНТИНОВИЧА

Відповідно до ст. 16 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» депутат зобов’язаний звітуватись перед виборцями.

Маю честь звітувати перед виборцями

Моя діяльність як депутата Канівської районної ради була спрямована на захист інтересів громад, виконання доручень виборців у межах депутатських повноважень, передбачених ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад».

ОСНОВНИЙ НАПРЯМОК ДІЯЛЬНОСТІ

Сільським жителям – увагу, повагу й підтримку.

ЗДІЙСНЕННЯ ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

Постійно спілкуюсь із виборцями свого округу. 1Часто навіть добре слово і порада є більш значущими для людини, ніж матеріальна допомога. За 2016 рік особисто провів 29 прийомів (140 громадян).

РОБОТА ІЗ ЗВЕРНЕННЯМИ,

ЗАПИТАМИ ТА ДОРУЧЕННЯМИ ВИБОРЦІВ

У 2016 році брав активну участь у підготовці та направленні  депутатських звернень (9), депутатських запитів (4).

Із десяти сесій райради взяв участь у дев’яти.

Із чотирьох засідань постійних комісії взяв участь у чотирьох.

(у п’ятнадцяти – з дорадчим голосом).

Узяв участь у трьох сесіях сільської ради.

ЗУСТРІЧІ З ВИБОРЦЯМИ, УЧАСТЬ У ЗАХОДАХ

Чи не щотижня зустрічаюсь і спілкуюсь із жителями сіл. Активно долучився до участі в підготовці проектів, мікрогрантів для села, зміцнення матеріальної бази закладів освіти та охорони здоров’я.

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

Залучив спонсорські та благодійні кошти на ремонт державної дороги Канів-Сушки, ремонт доріг у Келебердянській і Прохорівській сільських радах.

СВІЙ ДЕПУТАТСЬКИЙ ФОНД ВИКОРИСТАВ

Надав матеріальну допомогу  на лікування чотирьом громадянам, у тому числі, двом атовцям.

2

Надав допомогу на придбання велосипедів працівникам Прохорівського та Сушківського ФАПів.

ІНФОРМОВАНІСТЬ НАСЕЛЕННЯ

Практично всі питання діяльності райради та рішення по них доводжу до відома своїх виборців.

Активно роз’яснюю виборцям роль заходів по об’єднанню територіальних громад (децентралізації) та залученні грантів і програм для розвитку села.

ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ ОКРУГУ

Головними проблемними питаннями округу на 2016 рік вважав ремонт дороги Келеберда – Прохорівка – Сушки, ремонт фельдшерського пункту в селі Сушки, освітлення вулиць в               селі Сушки.

Підбиваючи підсумки звітного періоду, можу стверджувати, що моя діяльність була насиченою й охоплювала різні сфери життя виборців і громад району. Вона складалась із справ, зроблених для вирішення конкретних проблем. Давати оцінку роботі депутата – справа виборців.

Я підтримую ті цінності, що сповідують люди, котрі довіряють мені й підтримують.

24 січня 2017

Повернутись до розділу Звіти депутатів