Головна > Прийом громадян

Інформація про роботу із зверненнями громадян у Канівській районній раді за I квартал 2017 року

Звіт

про підсумки роботи зі зверненнями громадян

за I квартал 2017 року

Відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», Конституції України Канівської районною радою проводиться робота щодо ґрунтовного та всебічного розгляду питань, які порушуються громадянами.

Реалізуючи вимоги законодавчих актів щодо звернень громадян, систематично здійснюється ряд заходів щодо підвищення рівня роботи за зверненнями громадян, в основі якої лежить, перш за все, уважне ставлення до вирішення проблем, з якими звертаються громадяни до органів місцевого самоврядування, а також постійний аналіз, узагальнення усних та письмових звернень. Також вживаються заходи щодо покращення ґрунтовного розгляду питань, які порушують громадяни, та усунення причин, що породжують звернення.

Аналіз динаміки звернень громадян за І квартал 2017 року показує, що  від мешканців району до Канівської районної ради надійшло 17 звернень громадян з урахуванням 3 депутатських запитів, що на 55% менше, ніж за аналогічний період 2016 року, з них листів – 2, що на 75% менше у порівнянні з минулорічним показником. Звернень порушених на особистому прийомі за місцем проживання громадян – 12, відбулося зменшення на 20% проти минулого року.

Зменшення кількості звернень зумовлене проведенням виїзних прийомів, надання вичерпних роз’яснень безпосередньо за місцем проживання громадян.

У своїх зверненнях громадяни порушували питання щодо оформлення земельних ділянок, виділення житла, надання матеріальної допомоги, забезпечення транспортного сполучення, ремонту доріг та інші.

2

Особисті прийоми громадян протягом звітного періоду здійснювалися керівництвом районної ради  відповідно до  графіка оприлюдненого в засобах масової інформації, а саме Канівському тижневику «Дніпрова зірка» та розміщеного на інформаційному стенді у холі районної ради.

На особистих та виїзних прийомах керівництвом районної ради розглянуто 12 звернень громадян. Більшість питань, з якими звертаються громадяни, розглянуто в їх присутності відповідно до чинного законодавства. На різні за тематикою питання, громадяни отримали письмові відповіді та рекомендації.

Протягом І кварталу 2017 року до районної ради надійшло три запити про надання публічної інформації. Запити розглянуто та забезпечено інформування запитувачів у встановлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.

5 квітня 2017

Повернутись до розділу Прийом громадян