Головна
Інформація для депутатів районної ради
Новини
Символіка району
Керівництво
Прийом громадян
Депутати районної ради VII скликання
Помічники-консультанти депутатів Канівської районної ради VII скликання
Члени Президії районної ради
Склад постійних комісій районної ради
Депутатські фракції районної ради
Комунальні підприємства районної ради
Органи місцевого самоврядування
План роботи районної ради
Розпорядження голови районної ради
Регламент Канівської районної ради
Програми Канівської районної ради
Звіти депутатів
Звіти постійних комісій
Матеріали та проекти рішень сесій
Матеріали сесій
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Про очищення влади
Результати поіменного голосування
Регуляторні акти
Районний ресурсний центр розвитку громад
Карта Канівського району
Фотогалерея
На початок
Головна > Новини

Святкування Міжнародного дня захисту дітей в Канівському районі

У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають добре і радісне свято - Міжнародний день захисту дітей. Для дітлахів яскраве і феєричне святкування влаштували в селі Келеберда, яке відвідали голова районної ради Сергій Геращенко, голова райдержадміністрації Дмитро Шелест і начальник районного відділу освіти, молоді і спорту Анна Бабенко та всі бажаючі.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості постійно дбати про їхні здібності та всебічний розвиток інтересів, забезпечити їм належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

Перш ніж розпочалося святкування, очільники району відвідали сім’ї Мелашич та Касіч де виховуються «особливі» дітки, які не змогли потрапити на свято. Привітавши малечу і подарувавши їм пакуночки з подарунками від районної влади та ТОВ «НВФ «Урожай» Сергій Геращенко та Дмитро Шелест поспілкувалися з родинами про нагальні проблеми, що потребують вирішення.

Свято розпочалося в Келебердянському будинку культури. Сергій Геращенко, Дмитро Шелест, Анна Бабенко та голова сільської ради Юрій Розе привітали всіх присутніх з Міжнародним днем захисту дітей і нагородили колективи Ліплявського НВК, Хмільнянського НВК, Келебердянського НВК та Степанецької спеціалізованої школи цінними подарунками. Всі гості свята були в захваті від святкового концерту за участю дитячих колективів району.

Завершився концерт яскравим флешмобом але свято продовжилося спортивними змаганнями. Дітлахи із задоволенням стрибали на батутах, а всі бажаючі мали змогу покуштувати солодку вату, морозиво і козацьку кашу.

Проблема захисту і виховання підростаючого покоління ніколи не втратить своєї актуальності, адже діти - гарант самозбереження, здоров'я і процвітання нації. Забезпечення та дотримання прав дитини - необхідність і потреба не лише сучасного етапу розвитку України, але й пріоритетний напрямок політики нашої держави на майбутнє.

Необхідно кожного дня зігрівати теплом і любов’ю дитячі серця, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України!

 

1 2
3 4
5 6
7 8


2 червня 2017

Повернутись до розділу Новини