Головна > Новини

Святкування Міжнародного дня захисту дітей в Канівському районі

У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають добре і радісне свято - Міжнародний день захисту дітей. Для дітлахів яскраве і феєричне святкування влаштували в селі Келеберда, яке відвідали голова районної ради Сергій Геращенко, голова райдержадміністрації Дмитро Шелест і начальник районного відділу освіти, молоді і спорту Анна Бабенко та всі бажаючі.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості постійно дбати про їхні здібності та всебічний розвиток інтересів, забезпечити їм належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

Перш ніж розпочалося святкування, очільники району відвідали сім’ї Мелашич та Касіч де виховуються «особливі» дітки, які не змогли потрапити на свято. Привітавши малечу і подарувавши їм пакуночки з подарунками від районної влади та ТОВ «НВФ «Урожай» Сергій Геращенко та Дмитро Шелест поспілкувалися з родинами про нагальні проблеми, що потребують вирішення.

Свято розпочалося в Келебердянському будинку культури. Сергій Геращенко, Дмитро Шелест, Анна Бабенко та голова сільської ради Юрій Розе привітали всіх присутніх з Міжнародним днем захисту дітей і нагородили колективи Ліплявського НВК, Хмільнянського НВК, Келебердянського НВК та Степанецької спеціалізованої школи цінними подарунками. Всі гості свята були в захваті від святкового концерту за участю дитячих колективів району.

Завершився концерт яскравим флешмобом але свято продовжилося спортивними змаганнями. Дітлахи із задоволенням стрибали на батутах, а всі бажаючі мали змогу покуштувати солодку вату, морозиво і козацьку кашу.

Проблема захисту і виховання підростаючого покоління ніколи не втратить своєї актуальності, адже діти - гарант самозбереження, здоров'я і процвітання нації. Забезпечення та дотримання прав дитини - необхідність і потреба не лише сучасного етапу розвитку України, але й пріоритетний напрямок політики нашої держави на майбутнє.

Необхідно кожного дня зігрівати теплом і любов’ю дитячі серця, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України!

2 червня 2017

Повернутись до розділу Новини