Головна > Новини

ЗНАННЯ І ДОСВІД – ДЛЯ РОБОТИ ДЕПУТАТІВ

2За ініціативи директора ТОВ «НВФ «Урожай» Олега ВАСЕЦЬКОГО в м.Городище відбувся територіальний семінар – практикум для депутатів місцевих рад Городищенського, Канівського, Корсунь-Шевченківського районів та Степанецької, Стеблівської, Набутівської і Селищанської ОТГ.

Основна мета семінару – отримання знань і практичних навиків депутатами місцевих рад по управлінню бюджетним процесом, організації громадського контролю і публічності в розподілі та використанні бюджетних коштів, а також новації шляхів реформування місцевого самоврядування.

Професійно, в доступній формі спеціалісти Черкаського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій,  керівництво Черкаського відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування»,  спеціалісти Черкаської обласної ради та департаменту фінансів ОДА розповіли учасникам семінару про основні питання роботи народних обранців, їх ролі і відповідальності за свою роботу перед виборцями.2

Делегація Канівського району (одна із най чисельніших), яку представляли депутати районної ради, депутати Степанецької ОТГ та Келебердянської і Ліплявської сільських рад щиро подякували керівникам Городищенського району, депутатам Черкаської обласної ради Галушко В.М., Лупашко О.В., раднику голови облради Н.Старіковій за організацію актуального заходу та за теплий і щирий прийом учасників семінару.

9 червня 2017

Повернутись до розділу Новини