Головна > План роботи районної ради

роботи Канівської районної ради на ІI півріччя 2017 року

І. Розглянути на сесіях:

ВЕРЕСЕНЬ

1. Звіт районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного розвитку Канівського району за І півріччя 2017 року.

2. Про стан підготовки закладів соціальної сфери району до осінньо-зимового періоду 2017-2018 років.

3. Про виконання районної програми  забезпечення пожежної безпеки на 2016-2020 роки.

4.Звіт постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури та спорту.

5. Звіт постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, природокористування, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та інших надзвичайних ситуацій.

6. Звіт постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування, правової політики, законності і правопорядку.

ГРУДЕНЬ

1. Звіт районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного розвитку Канівського району за 9 місяців 2017 року.

2. Про виконання районної програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги населенню Канівщини на засадах загальної практики-сімейної медицини на 2017-2021 роки

3. Про виконання комплексної програми профілактики злочинності на території Канівського району на 2016-2020 роки.

4. Звіт постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету і фінансів, соціально-економічного розвитку та соціального захисту населення.

5. Звіт постійної комісії районної ради з питань управління комунальним майном, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту, зв’язку і будівництва, приватизації, власності, підприємництва, інвестицій та захисту прав споживачів.

6. Про зняття з контролю рішень районної ради.

ІІ. Розглянути на засіданнях президії районної ради:

СЕРПЕНЬ

1. Про ефективність використання  комунального майна районної ради, що перебуває в оперативному управлінні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Канівського району та передається в  оренду  фізичним  та  юридичним  особам.

2.Про виконання Програми розробки містобудівної документації у Канівському районі на період 2015-2017 роки.

3.Про виконання районної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2014-2017 роки.

4. Про розвиток фізичної культури і спорту в районі.

ЛИСТОПАД

1. Про стан підготовки та перспективи утримання доріг в Канівському районі в зимовий період.

2. Про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей району влітку 2017 року.

3. Про виконання районної цільової програми "Цукровий діабет" на  2016 – 2019  роки.

4. Про стан та розвиток сільського господарства в районі.

ІІІ. Підготовка та проведення засідань постійних комісій  районної ради.

Розгляд питань згідно їх планів роботи.

ІV. Сприяння депутатам ради у здійсненні ними своїх повноважень,  взаємодії  з  місцевими  радами,  надання методичної  та  практичної  допомоги:

4.1. Організація навчання працівників органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів місцевого самоврядування (за окремим планом).

4.2. Надання практичної і методичної допомоги  депутатам  районної ради, постійним комісіям, сільським радам у виконанні ними своїх повноважень.

4.3. Ознайомлення депутатів  районної  ради, голів, секретарів та  спеціалістів  сільських рад зі змінами  в законодавстві.

4.4. Участь у роботі сесій та засідань виконавчих  комітетів  сільських рад.

4.5. Проведення виїздних прийомів громадян (за окремим графіком).

4.6. Публікація матеріалів.

V. Участь у заходах з нагоди відзначення державних, професійних свят та пам’ятних дат (за окремим планом).

VІ. Звіти:

6.1.Звіт постійних профільних комісій районної ради (1 раз на рік);

6.2.Звіт про виконання показників програми соціально – економічного розвитку району (щоквартально);

6.3. Звіт голови Канівської районної державної адміністрації та його заступників (згідно пропозицій);

6.4. Звіти керівників управлінь та відділів районної державної адміністрації щодо виконання програм, за виконання яких вони відповідають (щоквартально);

6.5. Звіти депутатів районної ради перед виборцями.

VII. Контроль за виконанням рішень:

7.1. Районної ради про прийняття районних програм;

7.2. Районної ради щодо прийняття районного бюджету на 2017 рік;

7.3. Районної ради щодо Програми соціально-економічного розвитку району на 2017 рік.

Керуючий справами районної ради                                           С.В.Сіренко

15 червня 2017

Повернутись до розділу План роботи районної ради