Головна > Новини

Засідання 14 позачергової сесії Канівської районної ради

Відповідно до статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 33 Регламенту Канівської районної ради 5 липня 2017року   в залі засідань Будинку рад планується проведення  14 позачергової сесії Канівської районної ради VII скликання з розглядом  питань:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 28.09.2016 №8-15/VII «Про програму організаційного і технічного забезпечення здійснення заходів щодо утримання та використання об’єктів районної комунальної власності, апарату та структурних підрозділів Канівської районної державної адміністрації на 2016-2020 роки».

2. Про внесення змін до районної комплексної програми «Турбота» на 2014-2020 роки.

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 № 10-6/VII «Про районний бюджет на 2017 рік».

4. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при здійсненні будівництва об’єктів  за рахунок коштів місцевого бюджету.

5. Про затвердження звітів про незалежну оцінку майна.

6. Про звернення депутатів Канівської районної ради.

7. Про погодження надання основної щорічної відпустки голові районної ради Геращенку С.В.

На сесію запрошуються депутати районної, обласної рад, помічники депутатів місцевих рад, сільські голови, керівники підприємств, установ та організацій, начальники відділів та служб районної державної адміністрації, керівники правоохоронних органів, політичних партій та громадських  об’єднань, жителі району.

3 липня 2017

Повернутись до розділу Новини