Головна > Новини

14 позачергова сесія Канівської районної ради VII скликання

5 липня 2017 року голова районної ради Сергій Геращенко провів засідання позачергової чотирнадцятої сесії Канівської районної ради VII скликання.

У роботі пленарного засідання взяли участь народний депутат України Владислав Голуб, голова обласної ради Олександр Вельбівець, сільські голови Канівського району, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, представники силових структур та правоохоронних органів, керівники районних установ, підприємств і організацій, які мали відношення до питань, що розглядалися на сесії, представники засобів масової інформації.

Перед початком розгляду питань порядку денного сесії головуючий привітав чотирьох новообраних депутатів районної ради вручивши їм посвідчення і нагрудні знаки депутата.

Після затвердження порядку денного сесії, в 30-хвилинці депутати жваво обговорювали найактуальніші питання сьогодення для району.

До слова був запрошений народний депутат України Владислав Голуб, який у своїй промові повідомив про можливість в найближчий час розгляду Верховною Радою України законопроекту щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування з управління землями сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів і прийняття його в другому читанні, про виділення, за його сприяння, Канівському району субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально - економічного розвитку в сумі 2 000 000 грн. для придбання лапараскопічної стійки з набором для виконання різних видів оперативних втручань та відкритої реанімаційної системи новонароджених для Канівської центральної районної лікарні, про його клопотання щодо виділення коштів Канівській центральній районній лікарні на придбання реанімобіля. В свою чергу головний лікар Канівській центральній районній лікарні Віра Шапошник від працівників лікарні та мешканців району і міста подякувала Владиславу Голубу за підтримку і небайдужість до проблем людей.

Далі депутати заслухали питання, які вносилися на розгляд сесії.

При розгляді проекту рішення «Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 № 10-6/VII «Про районний бюджет на 2017 рік» депутат районної ради Ігор Шиленко вніс пропозицію включити до видаткової частини 5 000 грн. на облаштування новоствореного музею в селі Межиріч, яку одноголосно підтримали депутати.

Емоційно обговорили проект рішення «Про звернення депутатів Канівської районної ради» до Міністерства культури України, Міністерства екології та природних ресурсів України, Національної академії наук України, Черкаської обласної ради, Черкаської обласної державної адміністрації, щодо включення до Списку об’єктів Світової спадщини ЮНЕСКО меморіальних місць Тараса Шевченка – Могила Тараса Шевченка та Шевченківського національного заповідника в місті Каневі.

На завершення сесійного засідання до слова запросили голову обласної ради Олександра Вельбівця. Він зауважив, що хоча б раз на протязі року намагається завітати до кожного району області щоб прийняти участь в пленарному засіданні і обговорити з депутатами і представниками громад районів наболіле. 80% проблем, які озвучували на сесіях в районах є схожими і повторюються, тому їх необхідно вирішувати комплексно всіма громадами області одночасно.

6 липня 2017

Повернутись до розділу Новини