Головна > Новини

Засідання 15 позачергової сесії Канівської районної ради

Відповідно до статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 33 Регламенту Канівської районної ради 19 липня 2017року о 10-00  в залі засідань Будинку рад планується проведення  15 позачергової сесії Канівської районної ради VII скликання з розглядом  питань:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 № 10-6/VII «Про районний бюджет на 2017 рік».

2. Про внесення змін до рішення Канівської районної ради від 17.12.2014    №35-7/VI “Про прийняття об’єкта у спільну власність територіальних громад сіл Канівського району та передачу його на баланс».

3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки на земельну ділянку гр. Степанкевичу Олександру Костянтиновичу.

19.07.2017 о 9-00 відбудуться засідання постійних профільних комісій Канівської районної ради по розгляду питань порядку денного 15 позачергової сесії Канівської районної ради.

19.07.2017 о 9-30 відбудеться засідання Президії Канівської районної ради по питанню погодження порядку денного 15 позачергової сесії Канівської районної ради.

На сесію запрошуються депутати районної, обласної рад, помічники депутатів місцевих рад, сільські голови, керівники підприємств, установ та організацій, начальники відділів та служб районної державної адміністрації, керівники правоохоронних органів, політичних партій та громадських  об’єднань, жителі району.

18 липня 2017

Повернутись до розділу Новини