Головна > Новини

15 позачергова сесія Канівської районної ради VII скликання

19 липня відбулася 15 позачергова сесія Канівської районної ради VII скликання, яку провів голова районної ради Сергій Геращенко.

У роботі пленарного засідання взяли участь заступник голови Черкаської обласної ради Гайович Вадим Юрійович, сільські голови Канівського району, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, представники силових структур та правоохоронних органів, керівники районних установ, підприємств і організацій, представники засобів масової інформації.

До порядку денного засідання було включено 3 питання.

Зокрема на розгляд депутатів було внесено питання «Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 № 10-6/VII „Про районний бюджет на 2017 рік”. Депутати додатково виділили кошти в сумі 5 млн. грн. на виконання районної програми розвитку інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення та інших доріг, які є складовими автомобільних доріг державного значення у Канівському районі на 2017 - 2018 роки. Надали субвенції обласному бюджету для придбання ангіографічного  обладнання та проведення капітального ремонту приміщень Черкаського обласного кардіологічного центру в сумі 40 300 грн. та на придбання обладнання для обласних закладів охорони здоров'я 154 000 грн.

У кінці роботи сесії слово надали заступнику голови Черкаської обласної ради Гайовичу В.Ю. У своєму виступі  Вадим Юрійович відмітив злагоджену роботу депутатів, їх розуміння до проблем області та наголосив на важливості прийнятого ними  рішення щодо виділення субвенції обласному бюджету дляпридбання ангіографічного  обладнання.

Депутати одноголосно підтримали всі рішення, які виносились на розгляд сесії.

Сесія пройшла в діловій і конструктивній обстановці.

20 липня 2017

Повернутись до розділу Новини