Головна > Прийом громадян

Звіт про підсумки роботи зі зверненнями громадян за І півріччя 2017 року

Звіт

про підсумки роботи зі зверненнями громадян

за І півріччя 2017 року

Відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», Конституції України Канівської районною радою проводиться робота щодо ґрунтовного та всебічного розгляду питань, які порушуються громадянами.

Реалізуючи вимоги законодавчих актів щодо звернень громадян, систематично здійснюється ряд заходів щодо підвищення рівня роботи за зверненнями громадян, в основі якої лежить, перш за все, уважне ставлення до вирішення проблем, з якими звертаються громадяни до органів місцевого самоврядування, а також постійний аналіз, узагальнення усних та письмових звернень. Також вживаються заходи щодо покращення ґрунтовного розгляду питань, які порушують громадяни, та усунення причин, що породжують звернення.

За І півріччя 2017 року на адресу районної ради надійшло 42 звернення громадян, з урахуванням 11 депутатських запитів. З загальної кількості звернень - 11 письмових звернень та 20 громадян було прийнято головою районної ради та його заступником на особистих прийомах.

За результатами розгляду звернень заявникам направлені вичерпні письмові відповіді відповідно до вимог чинного законодавства.Більша частина звернень вирішена позитивно (або частково позитивно) на інші надані роз’яснення щодо порядку їх вирішення або надіслано за належністю.

Як свідчить аналіз найчастіше порушуються питання щодо надання матеріальної допомоги, оформлення земельних ділянок учасникам АТО, забезпечення транспортного сполучення, діяльності органів місцевого самоврядування та інші.

Протягом 6 місяців 2017 року до районної ради надійшло 6 запитів про надання публічної інформації. Запити розглянуто та забезпечено інформування запитувачів у встановлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.

Районна рада вживає дієвих заходів щодо забезпечення неухильного виконання нормативно-правових актів, спрямованих на реалізацію конституційного права громадян на звернення.

27 липня 2017

Повернутись до розділу Прийом громадян