Головна > Новини

У селі Ліпляве на Канівщині забурили додаткову водозабірну свердловину для забезпечення водою жителів хутора Діброва.

2Наприкінці червня цього року жителі хутора Діброва в селі Ліпляве Канівського району звернулися до голови Канівської районної ради С.В. Геращенка з проханням допомогти вирішити питання будівництва нової свердловини.

Питання водопостачання гостро стоїть у с. Ліпляве вже не перший рік. Свердловина, що працює, не може забезпечити водою в достатній кількості жителів хутора. Влітку потужностей діючої системи водопостачання не вистачає.

За сприяння голови районної ради Сергія Геращенка, кошти на проведення робіт по бурінню свердловини  в сумі 100 тисяч гривень віднайшли та виділили з сільського бюджету.

Наразі свердловину в селі Ліпляве  вже пробурили, тому жителі хутора Діброва будуть забезпечені водою. Після завершення монтажних робіт, система водопостачання в селі буде працювати безперебійно навіть під час літньої посухи.

10 серпня 2017

Повернутись до розділу Новини