Головна > Новини

Вітання з нагоди Дня Державного Прапора України та 26 – ї річниці незалежності України !

Шановні жителі Канівщини!

Щиро вітаю Вас з Днем Державного Прапора та Днем незалежності України!

24 серпня 1991 року народ України отримав омріяний віками суверенітет, а також – можливість самостійно визначати подальший хід своєї історії. Здійснилася споконвічна мрія українців – бути господарями на своїй землі!

Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

Сьогодні на нашій землі  проливається людська кров, ми потерпаємо від зовнішньої збройної агресії. Такою є ціна за прагнення нашого народу до гідного життя у цілісній, незалежній та процвітаючій європейській державі.

Тож нехай у цей день серця справжніх українців наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння.

Від щирого серця й від усієї душі зичу всім мирного неба, міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє Вас на нові звершення. Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі.

Зі святом Вас, з Днем незалежності України!

З повагою

голова Канівської районної ради                                                              С.В. Геращенко

23 серпня 2017

Повернутись до розділу Новини