Головна > Новини

Назва заходу

Зміст

09-00

Засідання постійної комісії Канівської районної ради з питань планування, бюджету і фінансів соціально-економічного розвитку та соціального захисту населення

1.Розгляд листів

2.Розгляд питань порядку денного 17 чергової сесії Канівської районної ради

09-00

Засідання постійної комісії Канівської районної ради з питань управління комунальним майном, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту, зв’язку і будівництва, приватизації, власності, підприємництва, інвестицій та захисту прав споживачів.

Розгляд питань порядку денного 17 чергової сесії Канівської районної ради

09-00

Засідання постійної комісії Канівської районної ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, природокористування, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та інших надзвичайних ситуацій.

09-00

Засідання постійної комісії Канівської районної ради з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства, з освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики фізкультури та спорту.

09-00

Засідання постійної комісії Канівської районної ради з питань регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування, правової політики, законності і правопорядку

10-00

Засідання президії Канівської районної ради

1. Про ефективність використання  комунального майна районної ради, що перебуває в оперативному управлінні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Канівського району та передається в  оренду  фізичним  та  юридичним  особам.

2. Про виконання Програми розробки містобудівної документації у Канівському районі на період 2015-2017 роки.

3. Про виконання районної цільової програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2014-2017 роки.

4. Про розвиток фізичної культури і спорту в районі.

5. Про погодження порядку денного 17 чергової сесії Канівської районної ради 7 скликання  27 вересня 2017 року.

Запрошуємо до участі депутатів районної ради, начальників управлінь, відділів,  служб районної державної адміністрації відповідальних за підготовку питань порядку денного президії та сесії Канівської районної ради.

28 серпня 2017

Повернутись до розділу Новини