Головна > Новини

Чемпіонат Канівського району з футболу 2017 року

27 серпня завершено Чемпіонат Канівського району з футболу 2017 року. Чемпіонат проведено в два кола протягом червня та серпня. Змагання відбувались на футбольних полях сіл Межиріч, Степанецьке, Степанці, Келеберда, Таганча. Всього прийняли участь шість команд з сіл району.  Результати ігор останнього туру: с. Келеберда - с. Таганча - 4:9, с. Ліпляве - с. Межиріч - 0:8, с. Степанецьке - с. Степанці - 7:7.

Отже, за результатами проведених змагань 1 місце виборола команда с. Степанці, 2 місце посіла команда-новачок Чемпіонату з села Межиріч, третіми стали футболісти  села Таганча, 4 місце – с. Степанецьке, 5 місце –  с. Келеберда, 6 місце – с. Ліпляве.

Після завершення матчів останнього туру за участі голови федерації футболу Канівського району Миколи Порожнього, директора Канівської районної ДЮСШ «Колос» Василя Момра, голови Канівського районного ФОК «Колос» Юлії Галушки проведено урочисте нагородження кубками, медалями, та грамотами учасників команди-переможця та команд-призерів.

Федерація футболу Канівського району та Канівський районний фізкультурно-оздоровчий клуб «Колос» вдячні за підтримку проведення Чемпіонату голові Канівської районної ради Сергію Геращенку, заступнику голови  Канівської районної ради Павлу Зоренку,  депутатам Канівської районної ради, а також відділу освіти, молоді та спорту Канівської райдержадміністрації (начальник – Анна Бабенко, головний спеціаліст – Наталія Ковальська), КЗ "Канівському центру первинної медико-санітарної допомоги" Канівської районної ради (головний лікар Валентина Андрон), сільським головам Олександру Пождемі, Івану Чупилці,  Юрію Розе, Олександру Яременку, керівникам підприємств Олегу Васецькому (НВФ «Урожай»), Сергію Якименку   (ПСП «Пономар», с. Межиріч), Миколі Бабичу (СТОВ «Агрокомплекс» Степанецьке), суддям змагань – Миколі Бутку, Василю Момру, Петру Лаврінцю, Івану Баранову, тренерам, гравцям команд, які приймали участь у Чемпіонаті та всім небайдужим шанувальникам футболу, які відвідували матчі та підтримували команди.

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

«Урожай» Ліпляве

9

5