Головна > Новини

Бобриця святкувала свої іменини всім селом!

27 серпня в селі Бобриця Канівського району відбулося урочисте свято – День села!

З самого ранку місцеві жителі активно готувались до свята, дбайливо прикрашали сільський клуб, організовували місця для дозвілля.

Заходи розпочалися під відкритим небом біля школи. Всіх зустрічали осяяні посмішками дітлахи адже за сприяння директора ТОВ НВФ «Урожай» Олега Васецького та директора Тростянецької філії ТОВ НВФ «Урожай» Віталія Корнієнка перед початком святкового концерту вони вже могли безкоштовно ласували смачною ватою і пострибати на батутах.

До гостинних Бобричан завітало й керівництво району. Під час концерту зі щирими вітаннями до присутніх звернувся голова районної ради Сергій Геращенко та перейшов до приємної місії нагородження.

А далі - танці, пісні, жарти, ігри, розваги.

Учасники художньої самодіяльності підготували чудовий концерт на якому виступали місцеві художні колективи, Грищенецький колектив «Вербиченька» та запрошені ТОВ НВФ «Урожай» Заслужені артисти України вокальний дует «А ми у двох» Василь та Андрій Томіленки.

У ході свята було вшановано найстаріших і наймолодших жителів села, учасників АТО та почесних земляків, представлено виставки народних умільців, а кожен охочий міг прийняти участь у безпрограшній лотереї і забрати з собою приємний приз. Молоді хлопці і чоловіки мали змогу показати свою вправність - залізти на стовп та дістати подарунки. Дуже радів хлопчина, який для своєї родини виборов поросятко.

Всі присутні були в піднесеному настрої і вдячні за таке яскраве свято організаторам.

30 серпня 2017

Повернутись до розділу Новини