Головна > Новини

Серпнева конференція педагогічних працівників Канівського району

Традиційно старт кожному новому навчальному року дають серпневі зустрічі освітян району. Районна конференція освітян – це щорічна зустріч педагогів, на якій в  урочистій формі підводять підсумки минулого 2016/2017 року та  ставлять нові завдання на 2017/2018 навчальні роки.

Цього року святкова зустріч відбулася  30 серпня 2017 року в районному Будинку культури.

Крім освітян в роботі конференції взяли участь   голова Канівської районної ради  Сергій Геращенко, голова районної державної адміністрації  Дмитро Шелест та сільські голови району.

З початком нового навчального року освітянську спільноту району привітали  учні Конончанського НВК.1

З вітальними словами та доповіддю: «Про результати розвитку освіти Канівського району  у 2016-2017 н.р. та завдання на 2017-2018 н.р.» виступила начальник  відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Бабенко Анна Миколаївна(Доповідь завантажити).

Зі словами вдячності за самовіддану, плідну працю звернувся до працівників освіти  Сергій Геращенко, наголосивши, що районна рада сповна розуміє свою відповідальність за розвиток освіти в районі, постійно надає всіляку підтримку навчально-виховним закладам і робитиме це надалі.

У районі стало гарною традицією

2

вітання молодих спеціалістів, які пов’язали свою освітянську долю з Канівським районом. З побажаннями щастя, міцного здоров’я, горіння та творчості в праці, щедрих педагогічних ужинків, любові від учнів та поваги від колег були запрошені  молоді  спеціалісти. Привітавши їх з початком трудової діяльності,  голова Канівської  районної ради С.Геращенко  в якості одноразової фінансової  підтримки вручив чотирьом молодим педагогам сертифікати на грошову винагороду.

На завершення, в урочистій атмосфері  працівникам

освіти району, були вручені Почесні грамоти, посвідчення про присвоєння та підтвердження звань.

31 серпня 2017

Повернутись до розділу Новини