Головна > Новини

Голова районної ради Сергій Геращенко відвідав ФАПи сіл Келеберда і Озерище та АЗПСМ села Ліпляве з робочим візитом.

Питання надання медичної допомоги населенню у Канівському районі одне з найбільш актуальних. Сьогодні первинна медико-санітарна допомога, як основа будь-якої системи охорони здоров’я, опікується профілактикою і задовольняє більшість потреб населення у медичній допомозі, а також вважається раціональною з погляду економіки.

Саме тому, голова районної ради Сергій Геращенко, в рамках робочого візиту відвідав заклади охорони здоров’я сіл  Келеберда, Озерище та Ліпляве.

За сприяння голови Канівської районної ради, депутатів та спонсорів  заклади охорони здоров’я Канівського району забезпечені медичним і не медичним обладнанням та матеріалами.

Нагадаємо, що за 8 місяців 2017 року для облаштування амбулаторій загальної практики сімейної медицини, фельдшерських і фельдшерсько-акушерських пунктів району придбано медичного та немедичного обладнання на суму 54,2 тис. грн. за кошти районного бюджету, а саме: ростомір напільний для ФАПу с.Бобриця, крісло гінекологічне, кушетки – процедурні з регулюємим підголовником, ваги для немовлят електронні та офісні меблі для ФП с.Сушки (депутатський фонд Сергія Геращенка), комп’ютер, офісну техніку для АЗПСМ с.Ліпляве. Також для функціонування ФАПів с. Келеберда, Озерище та амбулаторії с. Ліпляве придбано постільну білизну та предмети першої необхідності.

На даний час проводиться ремонт ФАПу с. Литвинець на суму 176 тис.грн. Через систему Prozorro закуплено дрова та вугілля на суму – 201,75 тис. грн., вироби медичного призначення та лікарські засоби для надання невідкладної допомоги на суму - 203,29 тис.грн.

1 вересня 2017

Повернутись до розділу Новини