Головна > Новини

1 вересня в навчальних закладах району відбулося свято Першого дзвоника.

1 вересня в навчальних закладах району відбулося свято Першого дзвоника.

На урочистій лінійці в Ліплявському навчально-виховному комплексі та Келебердянському навчально-виховному комплексі був присутній голова районної ради Сергій Геращенко.

Голова ради привітав вчителів та учнів з початком нового навчального року, зазначив, що районна влада приділяє значну увагу розвитку галузі освіти району, матеріально-технічному забезпеченню навчальних закладів та ін.

Звертаючись до учнів, Сергій Валентинович наголосив, що сьогодні запорукою успіху в житті є якісна освіта, тож потрібно максимально використовувати час перебування у школі, щоб здобути найбільшу цінність для себе - знання. Відзначив, що Ліплявський НВК є рекордсменом в районі  по кількості першокласників, їх в школі – 22. Побажав педагогічному та учнівському колективам щасливого навчального року, гарних оцінок учням, взаєморозуміння та натхнення. Подарував першокласникам Ліплявського та Келебердянського НВК подарунки -  шкільне приладдя.

Директор школи, Галина Кубар, подякувала всім, хто опікується проблемами школи,  за допомогу в облаштуванні класів та реконструкцію приміщення закладу.

Зі святом Першого дзвоника учнів в навчальних закладах вітали також сільські голови, представники відділу освіти райдержадміністрації, депутати районної ради, помічники народних депутатів, які наголосили, що успіх кожної людини залежить від наполегливої праці. Побажали молодому поколінню гарно навчатися та здобути в подальшому високих досягнень, а вчителям висловили вячність за кропітку працю. Гості дарували учням спортивний інвентар та шкільну канцелярію.

1 вересня 2017

Повернутись до розділу Новини