Головна > Інформація для депутатів районної ради

Розпочато набір депутатів для участі в семінарі по БЮДЖЕТУ!

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД!

Інститут Політичної Освіти ОГОЛОШУЄ набір депутатів до участі в навчальному семінарі в рамках проекту «Посилення місцевої демократії. Від загального до конкретного. Бюджетні відносини» До участі у навчальному семінарі запрошуються депутати місцевих рад та депутати ОТГ.

Семінар відбудеться орієнтовно з 06 по 08 жовтня 2017 року в м. Запоріжжі.

Для участі у навчанні необхідно надати: - заповнену анкету (додається); - резюме (автобіографічні відомості); - лист з обґрунтуванням важливості Вашої участі саме у цьому семінарі (близько 600 слів); - рекомендація від організації, яка делегує учасника (надається від місцевої ради, партійної чи громадської організації, тощо).

На підставі конкурсного відбору, враховуючи наявність повного пакету документів, мотивацію, регіональне представництво та гендерний баланс, командою ІПО буде сформована одна група чисельністю 25 осіб.

УВАГА! Пріоритетом у відборі буде також представництво кандидата у відповідній постійній комісії своєї ради («бюджетній»)!

Учасники навчань забезпечуються харчуванням, проживанням, навчальними матеріалами. Остання дата надсилання документів: 24 вересня 2017 року.

*Увага! До участі в конкурсі допускаються тільки ті кандидати, які нададуть Інституту Політичної Освіти до вказаного терміну повний пакет документів.

Документи можна надсилати електронною поштою на адресу: office@ipo.org.ua з позначкою BYUDZHET.

Контакти: тел.: 044 278-55-43

Проект «Посилення місцевої демократії» реалізується Інститутом Політичної Освіти за сприяння NED (National Endowment for Democracy).

АНКЕТА УЧАСНИКА Програми «Від загального до конкретного. Бюджетні відносини» (завантажити)

8 вересня 2017

Повернутись до розділу Інформація для депутатів районної ради