Головна
Інформація для депутатів районної ради
Новини
Символіка району
Керівництво
Прийом громадян
Депутати районної ради VII скликання
Помічники-консультанти депутатів Канівської районної ради VII скликання
Члени Президії районної ради
Склад постійних комісій районної ради
Депутатські фракції районної ради
Комунальні підприємства районної ради
Органи місцевого самоврядування
План роботи районної ради
Розпорядження голови районної ради
Регламент Канівської районної ради
Програми Канівської районної ради
Звіти депутатів
Звіти постійних комісій
Матеріали та проекти рішень сесій
Матеріали сесій
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Про очищення влади
Результати поіменного голосування
Регуляторні акти
Районний ресурсний центр розвитку громад
Карта Канівського району
Фотогалерея
На початок
Головна > Новини

Сергій Геращенко провів виїзний прийом громадян в Козарівській сільській раді.

Відповідно до затвердженого графіку, 14 вересня 2017 року го­лова Канівської районної ради Сергій Геращенко провів виїзний прийом громадян в Козарівській сільській раді.

При зустрічі з працівниками сільської ради Сергій Геращенко зазначав, що при­їхав сюди не для того, щоб шука­ти недоліки у роботі сільської ради, а, перш за все - з метою по­спілкуватися з громадою, безпо­середньо від неї почути про існу­ючі проблеми і разом віднайти можливі шляхи їх вирішення.

На прийомі у с. Козарівка жителі громади виявили високу активність та небайдужість до проблем як особистих, так і загально-громадських. Зокрема, житель села Козарівка Кучер Л.І. звернувся з проханням допомогти вирішити питання по проведенню аварійно-відновлювальних робіт  ліній електропередач  в селі. В населеному пункті є декілька опор, які становлять велику загрозу для життя та здоров’я мешканців села, вони похилені та внаслідок несприятливих погодних умов можуть впасти.

Про проблеми, що нині існу­ють у закладах соціальної сфе­ри, говорилось безпосередньо на місцях. Найперше голова районної ради відвідав Козарівський НВК. Оглянувши приміщення закла­ду, він був приємно вражений умовами, в яких виховуються дошкільнята та школярі. Останнім часом багато зроблено з його благоустрою, зокрема, за фінансової підтримки ПрАТ «Миронівська птахофабрика», встанов­лено металопластикові вікна.

На жаль, стара будівля потребує заміни даху, бо в шифері одна за одною з'являються діри. Перекриття навчально-виховного комплексу – це те, що найбільше нині хвилює директора Козарівського НВК.

У ході візиту керівник району відвідав місцевий ФАП. Фельдшер ознайомила з роботою медичної установи, в якій працює вже майже 60 років. Зауважила, що приміщення місцевого фельдшерсько-акушерського пункту також потребує капітального ремонту. 

Під час особистого прийому голова районної ради разом з працівниками сільської ради, закладів соціальної сфери села обговорили багато інших питань перспектив розвитку сільської території.

Ознайомившись з перших уст з негараздами місцевої громади і зробивши чимало нотаток у своє­му блокноті, Сергій Геращенко взяв на власний контроль най­болючіші питання і пообіцяв сільському голові Володимиру Литвиненку в міру можливості допо­могти у їх вирішенні.

1  2
 3  4
 5  6

 

 18 вересня 2017

Повернутись до розділу Новини