Головна > Новини

Сергій Геращенко провів виїзний прийом громадян в Козарівській сільській раді.

Відповідно до затвердженого графіку, 14 вересня 2017 року го­лова Канівської районної ради Сергій Геращенко провів виїзний прийом громадян в Козарівській сільській раді.

При зустрічі з працівниками сільської ради Сергій Геращенко зазначав, що при­їхав сюди не для того, щоб шука­ти недоліки у роботі сільської ради, а, перш за все - з метою по­спілкуватися з громадою, безпо­середньо від неї почути про існу­ючі проблеми і разом віднайти можливі шляхи їх вирішення.

На прийомі у с. Козарівка жителі громади виявили високу активність та небайдужість до проблем як особистих, так і загально-громадських. Зокрема, житель села Козарівка Кучер Л.І. звернувся з проханням допомогти вирішити питання по проведенню аварійно-відновлювальних робіт  ліній електропередач  в селі. В населеному пункті є декілька опор, які становлять велику загрозу для життя та здоров’я мешканців села, вони похилені та внаслідок несприятливих погодних умов можуть впасти.

Про проблеми, що нині існу­ють у закладах соціальної сфе­ри, говорилось безпосередньо на місцях. Найперше голова районної ради відвідав Козарівський НВК. Оглянувши приміщення закла­ду, він був приємно вражений умовами, в яких виховуються дошкільнята та школярі. Останнім часом багато зроблено з його благоустрою, зокрема, за фінансової підтримки ПрАТ «Миронівська птахофабрика», встанов­лено металопластикові вікна.

На жаль, стара будівля потребує заміни даху, бо в шифері одна за одною з'являються діри. Перекриття навчально-виховного комплексу – це те, що найбільше нині хвилює директора Козарівського НВК.

У ході візиту керівник району відвідав місцевий ФАП. Фельдшер ознайомила з роботою медичної установи, в якій працює вже майже 60 років. Зауважила, що приміщення місцевого фельдшерсько-акушерського пункту також потребує капітального ремонту.

Під час особистого прийому голова районної ради разом з працівниками сільської ради, закладів соціальної сфери села обговорили багато інших питань перспектив розвитку сільської території.

Ознайомившись з перших уст з негараздами місцевої громади і зробивши чимало нотаток у своє­му блокноті, Сергій Геращенко взяв на власний контроль най­болючіші питання і пообіцяв сільському голові Володимиру Литвиненку в міру можливості допо­могти у їх вирішенні.

18 вересня 2017

Повернутись до розділу Новини