Головна > Новини

27 вересня 2017 року відбулось засідання чергової сімнадцятої сесії Канівської районної ради VII скликання.

127 вересня 2017 року голова районної ради Сергій Геращенко провів засідання  сімнадцятої  чергової сесії Канівської районної ради VII скликання.

У роботі пленарного засідання взяли участь народний депутат України Владислав Голуб, голова обласної ради Олександр Вельбівець, депутат Черкаської обласної ради Олександр  Коваленко, помічник консультант народного депутата України Геннадія Бобова, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, правоохоронних органів, інших районних організацій і установ, сільські голови, представники засобів масової інформації, помічники депутатів районної ради.

В депутатській тридцятихвилинці депутат Черкаської обласної ради, заступник голови постійної комісії з питань комунальної власності, підприємництва та регуляторної політики Коваленко Олександр Анатолійович виступив із зверненням та коментарями по питаннях гарантованої державної підтримки сільгоспвиробників, особливо у сфері малого і середнього бізнесу.

Далі депутати заслухали питання, які вносилися на розгляд сесії.

Депутати жваво обговорювали найактуальніші питання сьогодення для району, зокрема звіт районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного розвитку Канівського району за І півріччя 2017 року та стан підготовки закладів соціальної сфери району до осінньо-зимового періоду 2017-2018 років. Затвердили районну програму «Вчитель Канівщини на 2017-2020  роки», яка спрямована на удосконалення механізму відбору молоді для одержання педагогічної освіти, підвищення професійного рівня педагогічних працівників, поліпшення соціально-економічного становища вчителів, морального і матеріального стимулювання їх професійної діяльності.

2Підтримали депутати звернення до Верховної Ради України щодо скасування депутатської недоторканності народних депутатів України. Владислав Голуб у своєму виступі схвалив дане рішення та закликав депутатів районної ради  голосувати «за» це звернення.

Голова обласної ради Олександр Вельбівць брав активну участь в обговоренні всіх питань порядку денного засідання.

Сесія пройшла в діловій і конструктивній обстановці.

28 вересня 2017

Повернутись до розділу Новини