Головна
Інформація для депутатів районної ради
Новини
Символіка району
Керівництво
Прийом громадян
Депутати районної ради VII скликання
Помічники-консультанти депутатів Канівської районної ради VII скликання
Члени Президії районної ради
Склад постійних комісій районної ради
Депутатські фракції районної ради
Комунальні підприємства районної ради
Органи місцевого самоврядування
План роботи районної ради
Розпорядження голови районної ради
Регламент Канівської районної ради
Програми Канівської районної ради
Звіти депутатів
Звіти постійних комісій
Матеріали та проекти рішень сесій
Матеріали сесій
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Про очищення влади
Результати поіменного голосування
Регуляторні акти
Районний ресурсний центр розвитку громад
Карта Канівського району
Фотогалерея
На початок
Головна > Прийом громадян

Інформація про роботу із зверненнями громадян у Канівській районні раді за 9 місяців 2017 року

Відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», Конституції України Канівською районною радою проводиться робота щодо забезпечення реалізації та гарантування прав громадян на письмове звернення та особистий прийом до органів виконавчої влади, обов’язкове одержання обґрунтованої відповіді.

За 9 місяців 2017 року у Канівській районній раді не зафіксовано порушень строків розгляду та порядку пересилання звернень громадян. Всі звернення, що надходять до ради, розглядаються  керівництвом та надаються відповідні доручення виконавцям. Авторів звернень завжди повідомляють про результати розгляду.

Керівництвом районної ради постійно проводяться зустрічі з жителями територіальних громад Канівського району. 

1

За 9 місяців 2017 року на адресу районної ради надійшло 67 звернень громадян, з урахуванням 16 депутатських запитів. З загальної кількості звернень – 38 письмових звернень та 29 громадян було прийнято головою районної ради та його заступником на особистих прийомах.

 

За результатами розгляду звернень заявникам направлені вичерпні письмові відповіді відповідно до вимог чинного законодавства.Більша частина звернень вирішена позитивно (або частково позитивно) на інші надані роз’яснення щодо порядку їх вирішення або надіслано за належністю. Як свідчить аналіз найчастіше порушуються питання щодо надання матеріальної допомоги, забезпечення транспортного сполучення, діяльності органів місцевого самоврядування, щодо ремонту доріг місцевого значення, щодо перебоїв електропостачання населених пунктів району та інші.

Протягом 9 місяців 2017 року до районної ради надійшло 15 запитів про надання публічної інформації. Запити розглянуто та забезпечено інформування запитувачів у встановлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.

Питання роботи із зверненнями громадян, організації їх особистого прийому знаходиться під постійним контролем керівництва районної ради. Районна рада вживає дієвих заходів щодо забезпечення неухильного виконання нормативно-правових актів, спрямованих на реалізацію конституційного права громадян на звернення.2 жовтня 2017

Повернутись до розділу Прийом громадян