Головна > Запобігання проявам корупції

До уваги депутатів місцевих рад!

До уваги депутатів місцевих рад!

«До уваги всіх суб’єктів  на кого розповсюджується дія Закону України «Про запобігання корупції»!

Відповідно до статті 45 Закону України “Про  запобігання корупції” особи, зазначені у пункті 1, підпункті “а” пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, зокрема особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в тому числі й депутати місцевих рад (сільських, селищних, районних, обласних) зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати за місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, що додається до цього Закону.

Депутати місцевих рад, які не працюють на постійній основі у відповідній раді, повинні подавати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік до кадрових підрозділів державних органів, підприємств, установ, організацій за місцем основної роботи.

Депутати місцевих рад, які працюють в раді на постійній основі, подають декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік до апаратів відповідних рад або апаратів їх виконавчих комітетів.

Враховуючи вищенаведене, рекомендуємо до 1 квітня 2016 року подати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік, відповідно до вищенаведених роз’яснень.

Звертаємо увагу на те, що згідно ст.172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, неподання або несвоєчасне подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, передбаченої Законом України “Про засади запобігання і протидії корупції” тягне за собою накладення штрафу від десяти до двадцяти п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

2 березня 2016

Повернутись до розділу Запобігання проявам корупції