Головна
Інформація для депутатів районної ради
Новини
Символіка району
Керівництво
Прийом громадян
Депутати районної ради VII скликання
Помічники-консультанти депутатів Канівської районної ради VII скликання
Члени Президії районної ради
Склад постійних комісій районної ради
Депутатські фракції районної ради
Комунальні підприємства районної ради
Органи місцевого самоврядування
План роботи районної ради
Розпорядження голови районної ради
Регламент Канівської районної ради
Програми Канівської районної ради
Звіти депутатів
Звіти постійних комісій
Матеріали та проекти рішень сесій
Матеріали сесій
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Про очищення влади
Результати поіменного голосування
Регуляторні акти
Районний ресурсний центр розвитку громад
Карта Канівського району
Фотогалерея
На початок
Головна Склад постійних комісій районної ради

Склад постійних комісій Канівської районної ради VII скликання

                        

 

З питань регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування, правової політики, законності і правопорядку:

 

1.Плисюк Володимир Пилипович  - голова комісії

2.Логвиненко Іван Васильович

3.Слюсар Іван Миколайович - секретар комісії

 

З питань планування, бюджету і фінансів соціально-економічного розвитку та соціального захисту населення.

 

1. Кукса Олександр Степанович

2. Добровольський Петро Васильович 

3. Левченко Руслан Володимирович 

4. Мороз Олександр Віталійович - секретар комісії

5. Шелест Дмитро  Евгенійович 

6. Шиленко Ігор Олексійович 

7. Тертичний Василь Іванович 

8. Майстренко Сергій Миколайович

 

З питання управління комунальним майном, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту, зв’язку і будівництва, приватизації, власності, підприємництва, інвестицій та захисту прав споживачів.

 

1. Даниленко Олег Миколайович - голова комісії 

2. Лисогор Алла Олександрівна 

3. Радченко Ольга Миколаївна - секретар комісії

4. Трохимець Олександр Васильович 

 

З питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, природокористування, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та інших надзвичайних ситуацій.

 

1.Лактіонов Олег Миколайович - голова комісії 

2.Сімперович Олександр Васильович

3.Єщенко Ліліана Валентинівна - секретар комісії

4.Пилипенко Володимир Петрович

5. Нишпора Андрій Михайлович 

6. Пустовий Микола Панасович 

7. Шейн Леонід Йосипович 

 

З питань  охорони здоров’я, материнства та дитинства,  освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики фізкультури та спорту.

 

1. Дорошенко Тетяна Миколаївна - голова комісії

2. Мироненко Вадим Петрович 

3. Петриченко Олег Дмитрович 

4. Письмак Олексій Миколайович - секретар комісії

5. Силіцький  Володимир Михайлович



5 червня 2013