Головна
Інформація для депутатів районної ради
Новини
Символіка району
Керівництво
Прийом громадян
Депутати районної ради VII скликання
Помічники-консультанти депутатів Канівської районної ради VII скликання
Члени Президії районної ради
Склад постійних комісій районної ради
Депутатські фракції районної ради
Комунальні підприємства районної ради
Органи місцевого самоврядування
План роботи районної ради
Розпорядження голови районної ради
Регламент Канівської районної ради
Програми Канівської районної ради
Звіти депутатів
Звіти постійних комісій
Матеріали та проекти рішень сесій
Матеріали сесій
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Про очищення влади
Результати поіменного голосування
Регуляторні акти
Районний ресурсний центр розвитку громад
Карта Канівського району
Фотогалерея
На початок
Головна Депутатські фракції районної ради

Склад депутатських фракцій та груп Канівської районної ради VII скликання

Фракція ВО «Черкащани»                    

1.     Левченко Руслан Володимирович -голова фракції                

2.     Геращенко Сергій Валентинович

3.     Дорошенко Тетяна Миколаївна

4.     Лактіонов  Олег Миколайович

5.     Лисогор Алла Олександрівна

6.     Логвиненко Іван Васильович

7.     Письмак Олексій Михайлович

8.     Трохимець Олександр Васильович

9.      Шиленко Ігор Олексійович

10.    Шелест Дмитро Євгенійович  

                    

Фракція  Канівської районної Черкаської області Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

1.    Петриченко Олег Дмитрович – голова фракції   

2.    Пустовий Микола Панасович

3.    Зоренко Павло Михайлович

4.    Тертичний Василь Іванович

 

Фракція ВО «Батьківщина»

1.   Добровольський Петро Васильович – голова  фракції

2.   Нишпора Андрій Михайлович

3.   Мироненко Вадим Петрович

4.   Радченко Ольга Миколаївна

  

Фракція Канівської районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка 

1    Єщенко Ліліана Валентинівна – голова фракції

2.   Мороз Олександр Віталійович

3.   Майстренко Сергій Миколайович

 

Позафракційні 

 

1.   Даниленко Олег Миколайович

2.   Кукса Олександр Степанович

3.   Пилипенко Володимир Петрович   

4.   Плисюк Володимир Пилипович

5.   Силіцкий Володимир Михайлович 

6.   Сімперович Олександр Васильович

7.   Слюсар Іван Миколайович

8.   Шейн Леонід Йосипович

 

 

                 



4 червня 2014