Головна Соціально-гуманітарна сфера Молодь

До Дня цивільного захисту у вправності позмагались школярі району

14 травня 2015 року, за нагоди Дня цивільного захисту, на базі Бобрицького навчально-виховного комплексу відбулися районні змагання серед учнів навчальних закладів району. Захід відбувся за спільної організаційної підтримки сектору у справах молоді та спорту РДА, відділу освіти РДА та Міжнародної громадської організації «Міжнародний союз козацтва» (отаман Спіжовий В.М.).

На змагання прибули 4 команди з Степанецької спеціалізованої школи, Мартинівського, Малоржавецького та Бобрицького навчально-виховних комплексів. Команди складалися з 9 осіб трьох вікових груп від початкових класів до десятикласників.

На відкритті змагань учасників привітали Бобрицький сільський голова Ольга Рогатко, в.о. начальника відділу освіти РДА Ольга Черкавська, директор Бобрицького НВК Віктор Місьонг.

Слід відмітити, що програма змагань була досить насиченою. Учасники команд змагалися в таких етапах: «Теоретична підготовка» (конкурс капітанів, тестові завдання), «Медико-санітарна підготовка» (накладання пов’язки, джгута та виготовлення марлевих пов’язок), «Метання гранати на дальність та точність», «Змагання зі стрільби з гвинтівки», «Комбінована естафета».

Суддями на етапах виступили Аліна Острівна, В’ячеслав Тютнєв, Юрій Орел (Канівський районний відділ  управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Черкаській області), Оксана Сорокіна, Ліна Сліпченко (комунальний заклад «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської районної ради), Сергій Борисенко (Канівський міський відділ  управління Міністерства внутрішніх справ України в Черкаській області), Олександр Бузницький (голова міського комітету Товариства сприяння оборони України), вчителі фізичної культури Олександр Дорошенко, Петро Лаврінець та Олег Крячок, головний спеціаліст сектору у справах молоді та спорту РДА Юлія Галушка.

Отже, результати змагань наступні:

Етап «Теоретична підготовка»:

1 місце – Бобрицький НВК;

2 місце – Мартинівський НВК;

3 місце – Степанецька СШ.

Етап «Медико-санітарна підготовка»:

1 місце – Мартинівський НВК;

2 місце – Бобрицький НВК;

2 місце – Степанецька СШ.

Етап «Метання гранати на дальність та точність»:

1 місце – Степанецька СШ;

2 місце – Бобрицький НВК;

3 місце – Мартинівський НВК.

Етап «Комбінована естафета»:

1 місце – Бобрицький НВК;

2 місце – Малоржавецький НВК;

3 місце – Мартинівський НВК.

В підсумку переше місце у господарів змагань – Бобрицького НВК, другі – команда з Мартинівського НВК, третє – Степанецька СШ, а четверті – Малоржавецький НВК.

Команди нагороджені призами та грамотами, від Бобрицького сільського голови учасники отримали солодощі. Також учасники заходу змогли спробувати себе в гасінні імпровізованої пожежі. А гості та інші присутні покаталися на козацькому коні. Під час заходу присутні мали можливість ознайомитись зі зразками козацької та сучасної зброї. Діти приміряли на собі зразки бронежилетів, вправлялися у володінні шаблями. Всі присутні також поласували смачною кашою, яку приготував Василь Спіжовий.

За інформацією сектору у справах молоді та спорту Канівської РДА

Повернутись до розділу: Молодь