Головна Соціально-гуманітарна сфера Молодь

У Степанецькому відсвяткували День захисту дітей

2 червня 2015 року на стадіоні селища Степанецьке відбулось районне свято з нагоди Дня захисту дітей, у якому взяли участь близько 200 дітей. Всіх учасників заходу привітали керівники району – голова районної державної адміністрації Сергій Дубенець та голова районної ради Дмитро Шелест, а також голова Степанецької сільської ради Віра Ласкава.

В ході офіційної частини дітям-переможцям районних та обласних змагань, фестивалів та конкурсів було вручено грамоти та подарунки. З музичним привітанням виступили наймолодші учасники колективів Канівського районного будинку культури та району.

За сценарієм весь простір селищного стадіону було поділено на казкові острови: «Острів танцювальний», «Острів казкових художників», «Острів боді-арт», «Острів майстрів», «Острів спортивний» та «Острів піратів».

А розпочалося свято на «Острові танцювальному» з флеш-мобу, в якому діти разом із колективом Канівського РБК «Спарта» під пісню Гайтани «Сонце нам сяє» весело та енергійно виконували танцювальні рухи.

Далі був майстер-клас на «Острові майстрів», де своїми руками маленькі умільці створювали три великі творчі роботи – панно, навчилися робити ляльку-мотанку, об’ємні квіти маків, волошок та птахів.

На «Острові козкових художників» діти проявили колективну творчість та виконали сім великих малюнків на асфальті, на кожному з яких відобразились їхні мрії, віра в щасливе майбутнє країни та велика любов до рідного краю.

«Острів спортивний» був одним з найгаласливіших, адже всі учасники і вболівальники не могли стримати емоцій та спортивного азарту під час конкурсів.

Постійно було чути веселий галас із «Острову піратів», де студенти Канівського коледжу культури і мистецтв в театралізованому дійстві «У пошуках скарбів» разом з дітьми імпровізовано навчалися рятувати членів команди, тягнули каната, щоб взяти на абордаж інший піратський корабель, відгадували загадки, які повинні були привести їх до  омріяного скарбу.

А в цей час на «Острові боді-арту» інші студенти коледжу, не покладаючи рук, виводили пензликами на щічках, руках та носиках дітей чарівні візерунки.

За результатами змагань всіх команд журі не змогло визначити переможців, а тому подарунки отримали всі команди.

Наприкінці всі учасники святкового дійства зібралися разом на полі стадіону, кожен вибрав собі повітряну кульку у подарунок і, загадавши свої бажання, випустили їх у небо!

Повернутись до розділу: Молодь