Головна
Новини
Районна державна адміністрація
Керівництво
Апарат
Структурні підрозділи
Вакансії
Територіальні підрозділи міністерств, відомств та інших центральних органів виконавчої влади
Канівське управління Державної казначейської служби України
Управління Держгеокадастру в Канівському районі
Прийом громадян
Органи місцевого самоврядування
Державний реєстр виборців
Центр надання адміністративних послуг
Адміністративні послуги
Дозвільний центр
Нормативні документи
Економіка
Фінанси
Державні закупівлі
Економічний розвиток району
Соціально-гуманітарна сфера
Освіта
Охорона здоров'я
Культура
Молодь
Спорт
Соціальний захист
Пенсійне забезпечення
ЗМІ
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Канівського району
Зайнятість населення
Суспільство
Політичні партії
Громадські організації
Громадська рада
Конфесії
Реалізація Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд"
Консультації з громадськістю
Державні інформаційні ресурси
Запобігання проявам коррупції
Очищення влади
Доступ до публічної інформації
Орієнтовний план консультацій з громадськістю
Захисник Вітчизни
Регуляторна діяльність
Нормативно-правова база
Планування діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу
Діючі регуляторні акти
Відстеження результативності регуляторних актів
Інформація про здійснення регуляторної діяльності
Відповідальні особи за здійснення регуляторної діяльності
На початок
Головна Соціально-гуманітарна сфера Молодь

Оздоровлянням та відпочинком цього літа передбачається охопити 70% дітей району

Питання оздоровчої кампанії нині одне з найактуальніших для всієї країни. Незабаром розпочнеться літо, тож дітлахи разом зі своїми батьками готуються до відпочинку в таборах, санаторіях, на морі тощо. Не стала винятком і Канівщина. За словами завідувача сектору у справах молоді і спорту Канівської РДА Жанни Юрженко, у 2015 році оздоровчими та відпочинковими послугами в районі планується охопити 1310 дітей району, що становить 70% від їх загальної кількості .

– Звичайно нині для оздоровлення дітей ми маємо менші можливості аніж у попередні роки. І така ситуація склалася по всій Україні. Справа у тому, що в минулому році були втрачені оздоровчі заклади, які були розташовані у Криму. Крім того, у цьому році не виділялись путівки управлінню соціального захисту населення для оздоровлення дітей постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, а також відсутнє фінансування на дитяче оздоровлення у фонді соціального страхування, – розповідає Жанна Володимирівна. – Ще один фактор – вартість путівок у оздоровчі табори зросла майже удвічі. Проте незважаючи на це, оздоровча кампанія в районі відбудеться!

А з здійснюватиметься вона за путівками Центру первинної медико-санітарної допомоги, сектору у справах молоді і спорту та відділення Дитячого фонду України. «Перш за все, при розподілі путівок, перевага надаватиметься дітям пільгових категорій. Також у пріоритеті діти тимчасових переселенців та учасників АТО, яких у нас в районі по 12 осіб», – інформує Жанна Юрженко.

Стосовно фінансової підтримки літньої оздоровчої кампанії, то на ці цілі з районного бюджету виділено 29 тис. грн. і нині триває визначення табору, до якого будуть закуплені путівки. Разом з тим Жання Володимирівна повідомила, що за рахунок Дитячого фонду в обласному санаторії «Городище» вже оздоровлено 7 дітей, а за путівками від сектору у справах молоді і спорту РДА вже 2 червня 4 дітей будуть відвезені на відпочинок  до Українського дитячого центру «Молода гвардія» у м. Одеса. Також виділятимуться путівки в табір «Сонячний беріг» Одеської області.

За путівками Департаменту охорони здоров’я ОДА, яких в район надано 101, вже оздоровлено 38 дітей. «Дані путівки безкоштовні, батьками оплачується лише проїзд», – повідомила головний лікар ЦПМСД Валентина Андрон.

Відпочинок дітей забезпечуватиметься й безпосередньо у районі. Так, за словами головного спеціаліста відділу освіти РДА Ольги Черкавської, з 3 по 19 червня діти відпочиватимуть на базі 21 пришкільного відпочинкового табору з денними перебуванням. Послугами планується охопити 880 дітей.

Щодо Ліплявського позаміського дитячого оздоровчого закладу «Дивограй», то цього літа,  у зв’язку з відсутністю кошторисних призначень, на жаль, він не діятиме. Натомість у Ліплявому буде організовано роботу мовного загону.

Сектор інформаційної та регіональної політики, забезпечення доступу до публічної інформації апарату Канівської РДАПовернутись до розділу: Молодь