Головна Соціально-гуманітарна сфера Спорт

Найспортивніше село Канівського району 2015 року

11 липня 2015 року на стадіоні «Маракана» с. Степанці відбулися районні змагання «Найспортивніше село Канівського району 2015 року»  На урочистій лінійці учасників змагань привітали голова Канівської районної ради Дмитро Шелест, завідувач сектору у справах молоді та спорту Жанна Юрженко, Степанецький сільський голова Віра Ласкава, в.о. голови Канівського районного фізкультурно-оздоровчого клубу «Колос» Василь Момро. Голова Канівської районної ради Дмитро Шелест вручив футбольному клубу «Росава» Степанецької сільської ради комплект футбольної форми та побажав триматися та вдало завершити 1 коло сезону на першому місці.

Змагання проводилися з таких видів спорту, як шашки, дартс, армреслінг, піднімання гирі, перетягування канату та футбол. Результати змагань наступні: змагання з шашок: 1 місце – Горяний Сергій (с. Мельники), 2 місце – Чупилка Поліна (с. Таганча), 3 місце – Копійка Леонід (с. Степанці). В змаганнях з дартсу 1 місце виборола сім’я Яременко Юлії та Станіслава (с. Степанці), 2 місце у таганчанських спортсменів Чупилки Поліни та Скляра Максима, 3 місце виборов Сиса Олександр з села Мельники. В змаганнях з підняття гирі 1 місце виборов Сиса Олександр (с. Мельники),  2 місце – Градоблянський Дмитро (с. Степанці), 3 місце – Зубченко Олександр (с. Таганча). В змаганнях з армреслінг знову 1  місце у мельниківського силача Хоменко Юрія, 2 місце виборов Нікіфоров Вадим (с. Степанці), третім став Довгань Максим з с. Таганча. А в змаганнях з футболу не було рівних степанецьких футболістам, другими стали мельниківські спортсмени, а треті – учасники с. Таганча.     Отже, за підсумками змагань 1 загальнокомандне місце та перехідний кубок здобула команда Степанецької сільської ради, 2 місце зайняла команда Мельниківської сільської ради, 3 місце - у команди Таганчанської сільської ради.

Команда-переможець отримала перехідний кубок. Всі переможці отримали грамоти та цінні подарунки. Отже, 8 серпня відбудуться зональні змагання з футболу обласних змагань «Найспортивніше село Черкащини». Представляти Канівський район буде команда с. Степанці. Бажаємо вдалого виступу!!

Сектор у справах молоді та спорту райдержадміністрації

Повернутись до розділу: Спорт