Головна Соціально-гуманітарна сфера Спорт

Голова РДА зустрівся зі спортивним активом району

14 вересня 2015 року, в рамках відзначення Дня фізичної культури і спорту в районі, під керівництвом голови районної державної адміністрації Сергія Дубенця відбулось засідання круглого столу за участю спортивного активу району.

У заході взяли участь директор Канівської районної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос», в.о. голови Федерації футболу Канівського району Василь Момро, директор футбольного клубу «Росава» с. Степанці Володимир Когус, начальник відділу освіти РДА Людмила Біла, завідувач сектору у справах молоді і спорту Жанна Юрженко, а також Степанецький та Келебердянський сільські голови – Віра Ласкава і Юрій Розе.

Розпочинаючи спілкування, керівник району відзначив спортивні успіхи Канівського району упродовж 2015 року:

– Надзвичайно приємно, що в ці непрості часи наші спортсмени не втрачають оптимізму, розвиваються та гідно представляють район на обласному рівні, зокрема, у футбольних змаганнях. Тож щиро дякую й нашим хлопцям, тренерам і наставникам, а також всім небайдужим, хто допомагає підтримувати спорт.

Зі свого боку голова РДА зауважив, що готовий до співпраці та спільного вирішення існуючих питань: «На сьогодні ми маємо ряд питань, що потребують не просто активності, а й значних фінансових ресурсів. Це стосується й облаштування стадіону у Степанцях, і забезпечення умов для тренування підростаючого покоління та багато іншого. Переконаний, що разом ці та інші проблеми ми зможемо поступово вирішувати і в рамках виконання районних програм спортивного напрямку і залучаючи інші джерела».

Зі свого боку директор Канівської районної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» Василь Момро повідомив, що їм вдається розвивати не лише футбол: «Окрім футболу ми також залучаємо дітей до легкої атлетики, волейболу. Загалом упевнений, що вкладати в спортивний розвиток дітей, розкривати їх здібності потрібно зараз, адже саме діти в майбутньому формують потенціал району, його перспективу».

Таку думку підтримали й начальник відділу освіти РДА Людмила Біла та завідувач сектору у справах молоді і спорту Жанна Юрженко, адже на їх переконання спортивний розвиток дитини не лише зміцнює здоров’я, а й сприяє зайнятості дітей та їх цікавому дозвіллю.

Не стоять осторонь питань фізкультури і спорту й сільські голови сіл району. Так у планах Келебердянського сілськього голови Юрія Розе – ремонт шкільного спортивного залу:

– Спортзал у нас відчинений щодня до самого вечора, крім неділі, й тут завжди займаються всі охочі, тож аби зробити умови комфортнішими плануємо його модернізувати, а також облаштувати тренажерний зал.

Під час круглого столу також було обговорено й інші важливі питання.

Сектор інформаційної та регіональної політики, забезпечення доступу до публічної інформації апарату Канівської РДА

Повернутись до розділу: Спорт