Головна Соціально-гуманітарна сфера Молодь

На регіональному етапі всеукраїнського конкурсу «Молоде обличчя України» відзначили найкращі роботи фотографів-початківців

У рамках Всеукраїнського конкурсу «Молоде обличчя України», який вже декілька років поспіль проводиться  Міністерством молоді та спорту України, на регіональному етапі були нагороджені молоді фотографи Черкащини,  чиї роботи були визнані найкращими в номінаціях — «Моя Україна», «Професії молодих», «Дозвілля», «Спорт» та інших. Згодом ці роботи будуть  відіслані на Всеукраїнський етап конкурсу.

Найголовнішим критеріями оцінки робіт були майстерність фотографа та наповненість роботи внутрішнім змістом.

— Дуже важко було із тих робіт, які ви нам надсилали, вибрати найкращі. В деяких номінаціях ми просто розривалися. Тому деякі роботи були відзначені номінацією «Приз глядацьких симпатій», — звернулася до фотографів-початківців голова Молодіжного ресурсного центру Тетяна Артеменко.

Організатори регіонального етапу конкурсу — Управління у справах сім’ї, молоді та спорту ЧОДА та Молодіжний ресурсний центр — відмітили приємний факт, що переважна більшість робіт надійшла не з Черкас, які і так є осередком молодіжного руху області, а з районів.

— На цих фотографіях ми можемо побачити чим живуть міста й містечка нашої області, чим захоплюється наша молодь, — акцентувала увагу присутніх пані Тетяна.

Такі конкурси допомагають не тільки зайняти молодь цікавою і креативною справою, а дають змогу побачити чим переймається молодь, до яких професій схильна, як проводить своє дозвілля. Побільшало цього року робіт на патріотичну тематику.

— Головна мета конкурсу — розвивати творчий потенціал молоді, а також зрозуміти, на що більше вони спрямовують свою увагу, як проводять своє дозвілля, як вони розкриваються через фотографію, які проблеми виносять, їхнє світобачення, — розповіла заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА Олександра Пахуріна.

— Ці фотографії яскраві, сповнені життя та креативності! — додала вона.

Окрім нагород молоді фотографи отримали можливість повчитися у фахівців своєї справи. Майстер-клас для них провели — керівник фотоклубу «Фокус» Сергій Черкасов та фотограф цього ж фотоклубу Олександра Печериця.

З приємністю відзначимо, що від Канівського району в конкурсі приймали участь учень 11 класу Степанецької СШ – Ракоїд Олег та учень 10 класу Межиріцької ЗОШ – Бабенко Максим, який, до речі, зайняв 2 місце у номінації «Талановита молодь України». Тож вітаємо Максима та бажаємо нових перемог та досягнень. А також запрошуємо талановиту молодь Канівського району до співпраці.

За інформацією сектору у справах молоді та спорту Канівської РДА

Повернутись до розділу: Молодь