Головна Територіальні підрозділи міністерств, відомств та інших центральних органів виконавчої влади Канівське управління Державної казначейської служби України

Підключення до системи дистанційного обслуговування

Шановні клієнти!

Пропонуємо Вам підключитись до системи дистанційного обслуговування (СДО)

Для початку робіт з підключення до СДО необхідно:

1.  Заповнити в електронному вигляді та надати до Канівського УДКСУ Черкаської області анкету для підключення до СДО на електронну адресу Канівського управління Державної казначейської служби України Черкаської області office.kaniv@ck.treasury.gov.ua

2. Укласти договір про дистанційне розрахункове обслуговування з використанням програмно-технічного комплексу «Клієнт казначейства – Казначейство».

Шаблони анкети для підключення до СДО та договору про дистанційне розрахункове обслуговування з використанням програмно-технічного комплексу «Клієнт казначейства – Казначейство» розміщено на офіційному порталі ДКСУ в розділі «Електронні сервіси» http://www.treasury.gov.ua.

Обов’язковими до заповнення є додатки №1, №5, №6, №7. Заповнений договір в паперовому вигляді передати видатківцю, що вас обслуговує.

3. Придбати носії ключової інформації (НКІ) які відповідають вимогам додатку №6 договору.

• для отримання виписки з рахунків, відкрити на ім’я Клієнта достатньо одного носія ключової інформації;
  • для платіжних доручення на перерахування коштів з рахунків Клієнта (виключно для рахунків 3-го класу, здійснення видатків за якими  не потребує реєстрації зобов’язань на рахунках позабалансового обліку) необхідно три носія ключової інформації.

Контактні дані для придбання носіїв ключової інформації:

e-mail: author@author.kiev.ua

www.author.kiev.ua

Засіб КЗІ «SecureToken-337» (Експертний висновок Держспецзв'язку №05/02/02-809 від 11.03.2013) з ліцензією  на програмний продукт  «Надійний засіб ЕЦП «CryptoLibV2» (ТУ У 26.2-32248356-019:2013, експертний висновок Держспецзв'язку №05/02/02-3079,  №05/02/02-3080 від 29.08.2013)

Вартість: 950,00 грн./шт.

Засіб КЗІ «SecureToken-337 mini» (Експертний висновок Держспецзв'язку №05/02/02-809 від 11.03.2013) з ліцензією  на програмний продукт  «Надійний засіб ЕЦП «CryptoLibV2» (ТУ У 26.2-32248356-019:2013, експертний висновок Держспецзв'язку №05/02/02-3079,  №05/02/02-3080 від 29.08.2013)

Вартість: 785,00 грн./шт.

Після придбання НКІ клієнт повинен повідомити про це в відокремлений пункт реєстраціі (ВПР) або в Головне управління Державної казначейської служби.

4. Формування посиленого сертифікату ключа для цього клієнт подає :

• довіреність заявника.
  • супровідний лист, в якому заявник зазначає комплект поданих документів.
  • заяву про реєстрацію підписувача в АЦСК ДКСУ (один екземпляр від заявника (установи), з підписом керівника та печаткою установи).
  • заяву про формування посиленого сертифікату відкритого ключа підписувача у АЦСК ДКСУ.
  • заяву-приєднання до договору про надання послуг електронного цифрового підпису.
  • копію довідки про внесення установи до ЄДРПОУ.
  • копію документа про призначення керівника.
  • копію документа про призначення підписувача.
  • копії 1 – 4 сторінок паспорту підписувача.

Вказані форми заяв та довіреності знаходяться на сайті АЦСК ДКСУ http://acsk.treasury.gov.ua в розділі Форми документів

За інформацією Канівського УДКСУ Черкаської області

Повернутись до розділу: Канівське управління Державної казначейської служби України