Головна Соціально-гуманітарна сфера Молодь

Розпочато конкурсний відбір проектних пропозицій

лого.jpg (230×291)Відповідно до ст. 14, 15 Закону України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в України» та з метою підтримки громадської активності молоді, створення банку молодіжних суспільно-корисних ініціатив управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації розпочинає конкурсний відбір проектних пропозицій від громадських організацій, ініціативних груп та благодійних фондів за такими пріоритетами діяльності управління для формування плану й обсягів фінансування на 2016 рік з питань становлення та розвитку молоді за такими пріоритетами діяльності управління:

1. Формування патріотичної свідомості молоді; популяризація української культури і народних традицій; усвідомлення національної своєрідності.
  2. Створення умов для інтелектуальної і творчої самореалізації, самовдосконалення обдарованої молоді для виявлення й розвитку її творчого потенціалу.
  3. Пропаганда та формування здорового способу життя, свідомого ставлення молоді до збереження здоров’я, боротьби зі шкідливими звичками.
  4. Формування бережливого ставлення до навколишнього природного середовища.
  5. Сприяння розвитку підприємницьких ініціатив молоді, надання інформаційних послуг для  ефективного просування у підприємницькому середовищі.
  6. Утвердження духовності, моральності та формування загальнолюдських цінностей.
  7. Інформаційно-просвітницькі заходи з питань профілактики торгівлі людьми та гендерної рівності.
  8. Підтримка сімей соціально незахищених верств населення.

Просимо звернути увагу на додаткові критерії оцінювання проектних пропозицій:

-  реалізація проектів в районах області;

-  результативність;

-  залучення молоді на етапах підготовки та реалізації проекту (в тому числі молоді з числа внутрішньо переміщених осіб).

Термін подання пропозицій: з 13 листопада 2015 року до 14 грудня 2015 року.

Пропозиції подаються у паперовому та електронному варіанті до управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації (відділ молоді, сімейної політики та оздоровлення управління) за адресою: 18000, м. Черкаси, вул. Пастерівська, 102, 3-й поверх, к. 307 та на електронну адресу alexandra.pakhurina@gmail.com. Контактний номер: 0632572809, 0983876265.

Просимо подавати проекти пропозицій з ретельним обґрунтуванням кошторису витрат.

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту залишає за собою право коригувати фінансування проектів переможців.

Контактний номер телефону: (0 472) 63 85 96

Пакет документів для заповнення можна подивитися тут.

Повернутись до розділу: Молодь