Головна Соціально-гуманітарна сфера Молодь

Про "Підсумки проведення оздоровчої кампанії влітку 2015 року"

24 листопада в малій сесійній залі Будинку рад відбулося засідання координаційної ради Черкаської облдержадміністрації на тему «Підсумки проведення оздоровчої кампанії влітку 2015 року».

У заході взяли участь заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Віталій Коваль, голова Федерації профспілок Черкаської області Петро Шевченко, начальник Головного управління Держсанепідслужби у Черкаській області, головний державний санітарний лікар Черкаської області Віра Чиж, заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Оксана Сімушіна, заступник начальника – начальник відділу фізичної культури та спорту управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Катерина Коваленко, представники райдержадміністрацій, підприємств, ЗМІ.

Підсумовуючи оздоровчу кампанію літа 2015 року, Віталій Коваль наголосив на злагодженій роботі відповідних органів виконавчої влади.

Катерина Коваленко здійснила аналіз діяльність управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації щодо оздоровлення дітей та молоді. Окремо розповіла про роботу з категорійними дітьми.

Віра Чиж означила стан справ щодо рівня санепідеміологічної безпеки в області, розповіла про моніторингову діяльність у навчальних закладах Черкащини.

Петро Шевченко зупинився, зокрема, на фінансовому аспекті проведення оздоровчої кампанії. У цьому напрямку наголосив на необхідності відновлення фінансування санітарно-курортного та дитячого відпочинку Фондом соціального страхування.

У рамках заходу відбулося нагородження Грамотами та Подяками облдержадміністрації, обласної Федерації профспілок та управління у справах сім’ї, молоді та спорту організаторів і спонсорів літнього відпочинку та оздоровлення дітей. За активну благодійну діяльність у сфері оздоровлення та відпочинку дітей Черкащини – кращий благодійник (меценат) у проведенні літньої оздоровчої кампанії відзначено: Ольгу Гулу, Михайла Колос, Олександра Кравця, Володимира Кропивка, Валентину Мельник, Віктора Погорілого, Галину Халеську, Андрія Шелестюка та В’ячеслава Шерстюка.

Відзначено і спеціалістів галузі: Світлану Горобець, Вікторію Краснобай, Ірину Миколенко, Жанну Юрженко, Юлію Галушку, Олександра Даценка, Олену Загоруй та Івана Сосунова.

На завершення заходу Віталій Володимирович підкреслив необхідність збільшенняфінансового забезпечення відпочинково-оздоровчої кампанії, зазначивши, що це питання буде підійматися на сесіях обласної ради. У світлі розробки Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді закликав присутніх вносити власні пропозиції, наголосивши на необхідності залучення до військово-патріотичного виховання у закладах відпочинку та оздоровлення ветеранів та учасників АТО. «Питання виховання дітей і молоді є пріоритетним для обласної влади. Адже за кожною цифрою статистичної звітності стоїть конкретна дитина», - підсумував Віталій Володимирович.

За інформацією сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації

Повернутись до розділу: Молодь