Головна Соціально-гуманітарна сфера Молодь

Свято з нагоди Дня Збройних Сил України в Ліплявському НВК

4 грудня в Ліплявському навчально-виховному комплексі  відбулося свято з нагоди Дня Збройних Сил України.

На свято завітали перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Жівотова, заступник голови райради Павло Зоренко, завідувач       сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації Жанна Юрженко, в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Любов Розе.

Учні школи провели для гостей заочну екскурсію «Наш Ліплявський НВК». У святковій залі майбутніх захисників  привітали  концертною програмою «З любов’ю в серці, з надією в душі». З привітальним словом до учасників свята виступила перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Жівотова: «На жаль, наша Україна пережила й на даний час переживає складні часи, багато її синів  вирушили  у далеку  дорогу, з якої немає вороття, залишивши по собі тихий смуток непоправної втрати, але вони назавжди залишаться у наших серцях. Ви, хто носить почесне звання захисника України, уособлюєте всі етапи розвитку нашого славетного українського народу. На ваші плечі лягає сьогоднішній та  майбутній  день  нашої  України.  Щиро зичимо вам доброго здоров’я, щастя, родинного затишку, миру, натхнення і високих звершень на благо розквіту нашої держави.»

Після завершення концерту проведено змагання з волейболу та настільного тенісу між командами юнаків Ліплявського та Келебердянського НВК. В результаті напруженої боротьби перемогу в загальнокомандному заліку виборола команда юнаків Келебердянського НВК. Команди отримали грамоти, призи та солодощі від райдержадміністрації та райради.

За інформацією сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації

Повернутись до розділу: Молодь