Головна Соціально-гуманітарна сфера Спорт

ФК «Росава» -результати та перспективи

5 грудня 2015 року в Степанецькій загальноосвітній школі відбулося засідання круглого столу. До участі були запрошені голова Канівської районної державної адміністрації Сергій Дубенець та голова районної ради Володимир Плисюк. Разом з директором футбольного клубу «Росава» Володимиром Когусом, директором Степанецької школи Станіславом Яременком та головою фізкультурно-оздоровчого клубу «Колос» Василем Момро були підведені підсумки діяльності ФК «Росава» та обговорені питання щодо перспективи розвитку клубу та спортивного виховання серед молоді в Канівському районі.

Як відомо, Футбольну команду «Росава» створено у 1965-66 роках, а в жовтні 2010 року створено комунальне підприємство «Футбольний клуб «Росава» Степанецької сільської ради». Гравці команди приймають участь у складі команди с. Степанці у щорічному Кубку району з футболу. Також, з 22 листопада 2015 року ФК «Росава» приймає участь в Чемпіонаті області з міні-футболу серед команд вищої ліги, який проходить в м. Черкаси (ПС «Будівельник»). У команди після двох турів дві перемоги.

Цього року гравці представляли район на обласному рівні та прийняли участь у Першості Черкаської області з футболу серед команд першої ліги і стали бронзовими призерами. Наразі спортсмени мають намір подати заявку на участь до Вищої Ліги, але існують певні перешкоди. Участь у Вищій Лізі передбачає виконання певного переліку умов та вимог. Наприклад, необхідний акт відповідності спортивних споруд технічним нормам. Тож у першу чергу потрібно докласти зусиль для будівництва роздягалки для спортсменів та облаштування кімнати для суддів. До того ж, привести у відповідність документацію на земельну ділянку, на якій знаходиться стадіон та на споруди.

Станіслав Яременко повідомив, що також розглядається питання створення спортивної школи або спортивного інтернату. Це дало б можливість зібрати всю спортивну молодь району в одному місці, а у разі створення спортінтернату - вирішило б проблеми зі щоденним підвозом дітей з віддалених сіл Канівського району.

Результатом засідання круглого столу стало визначення першочергових завдань, які потребують вирішення. Це приведення у відповідність документації на земельну ділянку під стадіон, приміщення для роздягалки гравців та детальне вивчення питання щодо створення спортивного інтернату для дітей та молоді. Сергій Дубенець підтримав прагнення ФК «Росава» посісти вищий щабель та пообіцяв всебічну допомогу у розвитку та популяризації спорту в Канівському районі серед молоді.

По закінченню засідання, розпочалася урочиста частина, яка проходила в Степанецькому СБК. В залі була присутня голова Степанецької сільської ради та Президент клубу Віра Ласкава, спортсмени, тренерський склад, спонсори, вболівальники, молодь та жителі села. Атмосфера була святковою. Нагороджуючи на сцені бронзових призерів медалями та грамотами, керівники району подякували спортсменам за гідне представлення Канівщини та побажали їм нових успіхів та перемог. Багато теплих слів було сказано на честь тренерів команди та меценатів. Після нагородження відбувся святковий концерт за участю Алли Козак та талановитої молоді села. Завершився захід традиційно - пам’ятним фото на згадку.

Сектор інформаційної та регіональної політики, забезпечення доступу до публічної інформації апарату Канівської РДА

Повернутись до розділу: Спорт